Bu 9 Altcoin Yeni Ortaklıklar Duyurdu: İşte Listesi!

Altcoin piyasasını saran son ortaklık haberleri arasında OKX ve Laevitas entegrasyonu yer aldı. Bu yazıda, son zamanların öne çıkan işbirliklerini ve Blockchain sektöründen son gelişmeleri bulabilirsiniz.

İşte yeni ortaklıklarını duyuran kripto şirketleri ve altcoin projeleri

dappOS ve Conflux ortaklığı

Kripto altyapılarını yöneten dappOS ve Katman-1 Blockchain Conflux, stratejik bir ortaklık duyurdu. Bu ittifak, özellikle yeni bir cross-chain işlem çağını başlatacak.

İkilinin bir araya gelmesi, Blockchain endüstrisindeki ortaklıkların dönüştürücü potansiyeline örnek teşkil ediyor. Şimdi, Conflux’un Blockchain altyapısı dappOS’un kullanıcı merkezli işletim protokolüyle entegre olacak. Bu işbirliği, kullanıcı deneyimini yükseltmeyi, işlem masraflarını azaltmayı ve özellikle cross-chain işlemleri desteklemeyi amaçlıyor.

Arf ve Huma Finance ortaklığı

Yenilikçi bir küresel likidite ve mutabakat platformu olan Arf, Huma ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. İşbirliği, uluslararası finansal operasyonları düzene sokmak ve güvence altına almak için Blockchain teknolojisinin gücünden yararlanarak sınır ötesi ödemeleri kripto paralara taşımaya odaklanıyor.

Bununla birlikte, sınır ötesi ödemeler için dünyanın ilk, tamamen şeffaf on-chain likidite çözümünü başlatmayı amaçlıyorlar. Stratejik ittifak, sektördeki başlıca şeffaflık eksikliğinden kaynaklanan yaygın likidite engellerine doğrudan bir yanıttır.

Atriv ve Flare Network işbirliği

Dijital sanat için yapay zeka destekli bir platform olan Atriv, Flare ile güçlerini birleştirdi. Bu ortaklık, Atriv’in kodsuz bilgi istemi oluşturan NFT platformunu Flare ağına entegre ettiğini gösteriyor. Atriv’in NFT platformu, dijital sanatın sınırsız olasılıklarının kilidini açmak için yapay zekanın gücünden yararlanır.

İşbirliği, Flare topluluğuna katılmak için yeni bir dijital sanatçı ve koleksiyoncu akışına ilham verecek. Atriv, Flare ile entegrasyonu sayesinde, özellikle Katman-1 ağının NFT yeteneklerini güçlendirecek. Bununla birlikte, teknik uzmanlığa ihtiyaç duymadan özgün NFT koleksiyonları geliştirmelerini sağlayacak.

OKX ve Laevitas ortaklığı

İşlem hacmine göre en büyük ikinci borsa OKX, Laevitas ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. birliği, OKX’in gerçek zamanlı veri akışlarını Laevitas platformuna entegre edecek. Böylece, Laevitas kullanıcılarına gelişmiş ticaret verileri sağlamayı amaçlıyor.

MARBLEX ve Aurora Labs ortaklığı

Oyun odaklı Blockchain hizmet sağlayıcısı MARBLEX, Aurora Labs ile özel bir işbirliğini duyurdu. Aurora Labs, NEAR Protokolü üzerinde çalışan bir EVM Blockchain’i olarak bilinir. İşbirliği, oyun sektörünün benimsenmesini artırmaya odaklanıyor.

DePay ve Solana ortaklığı

DePay, Solana ile entegrasyonunu duyurdu. Bu entegrasyon, eşler arası (P2P) cüzdandan cüzdana ödemelerin şeklini değiştirecek şekilde ayarlanmıştır. Entegrasyonla birlikte, Solana tabanlı ödemelere artık geniş bir kullanıcı kitlesi erişebilmektedir.

Ankr Staking

Bir diğer gelişmede Ankr, Liquid Staking havuzlarını tanıttı. Platform şu anda ETH, BNB, FTM ve AVAX dahil çeşitli Liquid Staking seçeneklerini destekliyor. Son gelişmede, kullanıcıların ankrETH tokenlerini BNB Chain, Fantom, Avalanche, Polygon zkEVM ve Arbitrum gibi ağlaraköprüleme yeteneğini duyurdu

Bu birlikte çalışabilirlik, kullanıcıların Liquid Staking’in avantajlarından yararlanırken birden çok ağın avantajlarından yararlanmasına olanak tanır.

BTSE ve BOA Alphaline ortaklığı

Kripto para ve altcoin borsası BTSE ile yatırım uzmanlarından oluşan prestijli bir konsorsiyum olan BOA Alphaline Group işbirliği yapıyor. İkili, hem kurumsal hem de özel yatırımcılar için yatırım fırsatlarını iyileştirmek için birlikte çalışmayı taahhüt etti.

İşbirliği, ortaklığın imzalanmasıyla ileriye doğru önemli bir adım attı. BOA Alphaline, BTSE’nin kurumsal ve yüksek net değerli müşteriler için işe alım sürecini iyileştirmesine yardımcı olmak için kripto para birimi yatırımları hakkındaki bilgisini kullanacak. Bununla birlikte, BTSE’nin güçlü platformunu BOA Alphaline’ın finansal uzmanlığıyla birleştirerek her türlü kripto para yatırımı için güvenli, etkili ve şeffaf bir kanal sağlamayı amaçlıyor.

NUVO ve Orange Protocol işbirliği

Kullanıcıları ve şirketlerin Web3‘e geçişinde hizmet eden NUVO ile Orange Protocol, stratejik bir ortaklık kurdu. İşbirliği, her iki platformda da oldukça etkileşimli ve ödüllendirici bir kullanıcı deneyimi yaratmayı amaçlıyor.

Ortaklığın en önemli parçası, kullanıcıları etkileşime teşvik eden yeni bir kampanya. Katılımcılar, çeşitli görevleri tamamlayarak NFT ve token ödülleri kazanabilecekler. Ayrıntılara resmi duyurudan ulaşabilirsiniz.

Altcoinhaberi.com olarak altcoin piyasasından haftanın diğer sıcak gelişmelerine bu yazıda yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu