Bu 8 Altcoin İçin Son Dakika: Binance de Listeliyor!

Bitcoin fiyatı kısa bir dalıştan sonra toparlanırken, birkaç altcoin yeni ortaklık haberlerini fiyatlandırıyor. Özellikle HBAR, geçtiğimiz saatlerde piyasa genelinden bağımsız sıçradı. Binance’de listelenen yeni coin’ler de piyasa kazançlarına öncülük ediyor…

Bu 8 altcoin projesinden sıcak gelişmeler var

Orbs (ORBS), Binance.US’de listelendi

Binance‘in ABD kolu Binance US, bu sabah Orbs (ORBS) için listeleme duyurusu yaptı. Buna göre, ORBS/USDT çifti yarından itibaren işlemlere açılıyor. Fiyatı harekete geçiren resmi duyuru Orbs’un sosyal medya hesabından geldi…

Duyurunun ardından altcoin fiyatı %5’in üzerinde sıçradı. Şu anda ivmesini sürdürdüğü 0.028 dolar bölgesinde işlem görüyor.

Litecoin halving için saatler kaldı

Litecoinhalving verilerine göre, blok ödülünün 12,5 LTC’den 6,25 LTC’ye düşeceği halving süresinin bitmesine 3 saatten az bir süre kaldı. Şu anda itibariyle 50 blok daha işlenmeyi bekliyor. Gelişmeleri resmi Litecoin X sayfasından takip edebilirsiniz.

Yearn Finance, bu altcoin projesine destek veriyor

DeBank verilerine göre Curve’nin kurucusu, bugün Yearn Finance cüzdanından 1,5 milyon USDT aldı. Hemen ardından 1,5 milyon USDT’yi 1,51 milyon MIN karşılığında takas etti. Bu fonla Abracadabra’daki 1,51 milyon MIM borcunu ödedi.

Altcoinhaberi.com olarak Curve’nin kurucusu Michael Egorov’u çevreleyen haberlere bu yazıda yer verdik.

Hyundai ve Kia, bu altcoin projesi ile işbirliği başlattı

HBAR Vakfı, Hyundai Motor Company ve Kia Corporation ile işbirliği kurdu. Ortaklık, yeni bir Tedarikçi Karbon Emisyonu İzleme Sistemini (SCEMS) başlatılmasını amaçlıyor. HBAR fiyatı duyurunun ardından ilk 5 dakika içinde %5’den fazla değer kazandı. Basın açıklamalarına bu yazıda yer verdik.

Lookonchain, dev COMP satın alımları bildirdi

On-chain araştırmacısı Lookonchain, bu sabah altcoin balinalarının anormal COMP satın alımlarına dikkat çekti. İlk balina “0x3fb7”, 2 saat içinde ortalama 66,13 dolar fiyatla 18.686 COMP satın aldı. Bunun için toplam 1,24 milyon dolar ödedi.

İkinci balina “0x5de6”, ortalama 64,01 dolar fiyattan 14.885 COMP satın satın aldı. Bu yatırıma 953 bin USDC harcadı. Lookonchain, raporunu “Balinalar COMP satın alıyor!” başlılığıyla vurguladı.

Uniswap, bu altcoin’i arayüzünden kaldırdı

Uniswap, SEC’in bu hafta başlarında kayıtsız menkul kıymet olarak adlandırdığı HEX’i arayüzünden kaldırdı. HEX artık Uniswap arayüzünün “desteklenmeyen” kripto paralar listesinde yer alıyor.

Bu haftanın başlarında SEC, internette Richard Heart olarak bilinen Richard Schueler ve Hex (HEX), PulseChain (PLS) ve PulseX (PLSX) projelerine karşı açtığı davada HEX’i kayıtsız bir menkul kıymet olarak ilan etti. Söz konusu altcoin’ler artık Uniswap’te mevcut değiller.

Ripple’in iş ortağı, yeni bir ortaklık başlattı

Ripple ortağı Flutterwave, Amerikan ulusları ve Avrupa ülkelerinde ikamet edenleri hedef alan yeni bir sınır ötesi ödeme çözümü başlatarak havale alanında önemli bir adım attı. Firma, özellikle ABD ve Kanada’da Send App adlı yeni bir uygulamayı duyurdu. Buna göre, uygulama ABD, Kanada ve Birleşik Krallık’ta yaşayan Afrikalılar arasında evlerindeki ailelerine hızlı ve kolay para transferlerini sağlamayı amaçlıyor.

Dogecoin (DOGE) isimli sahte kriptolara dikkat

Dogecoin topluluğu arasında Mishaboar olarak bilinen bir lider, DOGE adını taşıyan yeni sahte coin’ler hakkında uyardı. Sosyal medyada çalan alarm zilleri, profesyonelce düzenlenen yeni Dogecoin tuzaklarına dikkat çekiyor.

Mihaboar, bu coin’lerin gerçek Dogecoin ile hiçbir ilişkisi olmadığını ve bunun yerine dolandırıcılık ekiplerinin yaratımları olduğunu söylüyor. Yeni sahte Doge isimli kriptolar, Elon Musk’un X platformuna Dogecoin’i entegre edeceği söylentileriyle eş zamanlı olarak çoğaldı. Yatırımcıların Dogecoin (DOGE) dışında hiçbir altcoin’e itibar etmemeleri gerekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu