Bu 5 Yapay Zeka Coin Bomba Geliyor! – Altcoinhaberi.com

Yapay zeka odaklı kripto paralar, dünya yapay zekayı benimserken merkez sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Sanal gerçeklikten robotiklere kadar birçok alana odaklanan bu coinler, yatırımcılara teknolojinin geleceğine yatırım yapmak için türünün tek örneği bir fırsat sunuyor. Analistlere göre bu yapay zeka coin projeleri, ister deneyimli bir yatırımcı olun, ister yeni başlayan biri olun, araştırmaya değer gibi duruyor. Kripto uzmanı Prasanna, 2023’te izlemeye değer beş yapay zeka coin projesini paylaşıyor. İşte detaylar…

2023’te dikkat edilmesi gereken beş yapay zeka coin projesi

Fetch.ai (FET)

Altcoinhaberi.com olarak da bildirdiğimiz gibi Fetch (FET), Fetch.ai ağına güç sağlamak için tasarlanmış bir kripto paradır. Yapay zeka (AI) ve Blockchain teknolojisini kullanarak dijital bir pazar oluşturan merkeziyetsiz bir platformdur. Fetch.ai ağı, merkezi olmayan, güvenli ve şeffaf bir şekilde hizmet satın almak ve satmak için birbirleriyle etkileşime girebilen otonom aracıların oluşturulmasını sağlar.

Bu Altcoinler, Büyük İsimlerden Yüklüce Yatırım Aldı!

FET platformun aracı olarak hizmet eder ve ayrıca ağ katılımcılarını ağa katkılarından dolayı ödüllendirmek için kullanılır. Fetch.ai platformu, çeşitli sektörlerde mal ve hizmet alışverişini daha verimli, güvenli ve şeffaf hale getirmeyi amaçlamaktadır.

DeepBrain Chain (DBC)

DeepBrain Chain (DBC), yapay zeka bilgi işlem kaynakları için güvenli ve verimli bir pazar oluşturmak üzere Blockchain teknolojisini yapay zeka (AI) ile birleştiren merkezi olmayan bir platformdur. Merkezi olmayan bir bilgi işlem kaynakları ağı oluşturmak için Blockchain’i kullanan platform, AI geliştirme ve dağıtım maliyetini düşürmeyi hedefliyor.

Dev Teknoloji Şirketi, Bu Altcoin ile Anlaştı: Fiyat Fırladı!

Bu ağ, AI geliştiricilerinin ve işletmelerin, maliyetli ve arıza süresine yatkın olabilen merkezi sağlayıcılara güvenmeden yüksek performanslı bilgi işlem kaynaklarına erişmelerini sağlar. DeepBrain Chain tokenı (DBC), platform içinde bir aracı olarak ve ağ katılımcılarını platforma bilgi işlem kaynaklarına katkıda bulunmaya teşvik etmek için kullanılır.

SingularityNET (AGIX)

SingularityNET (AGIX), AI hizmetleri için merkezi olmayan bir pazar yeri sağlamayı amaçlayan merkezi olmayan bir AI hizmetleri platformudur. AI geliştiricileri ve işletmeler, AI modellerini ve algoritmalarını platformda kullanıma sunarak bunlardan para kazanabilir. SingularityNET tokenı (AGI), platform içinde bir alım satım aracı olarak ve ağ katılımcılarını platforma AI hizmetlerine ve kaynaklarına katkıda bulunmaya teşvik etmek için kullanılır.

7 Altcoin İçin Son Dakika Zıpladılar

 Platform, karmaşık sorunları çözmek için birleştirilebilen karmaşık AI sistemlerinin geliştirilmesine izin vererek AI modellerinin ve algoritmalarının birlikte çalışabilirliğini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. AI hizmetleri için merkezi olmayan bir pazar kurarak bu çabasını gerçekleştirir.

Oasis Network (ROSE)

Oasis Network, merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) ve hizmetler için güvenli ve ölçeklenebilir bir altyapı oluşturmak için Blockchain teknolojisini kullanan merkezi olmayan bir platformdur. Platform, geliştiricilerin kullanıcı verilerini ve gizliliğini koruyan dApp’ler ve hizmetler oluşturmasına ve dağıtmasına olanak tanıyan gizlilik odaklı bir Blockchain altyapısı sağlamayı amaçlamaktadır.

Büyük Bitcoin ve Altcoin Temizliği! Şimdi Neler Beklenmeli?

Blockchain’de güvenli ve özel veri işleme ve depolamayı etkinleştirmek için Oasis Ağı, homomorfik şifreleme ve sıfır bilgi kanıtı gibi gizliliği koruyan teknolojiler kullanır. ROSE platformun coinidir. Oasis Network’ün amacı, merkezi olmayan hizmetler ve uygulamalar için güvenli ve ölçeklenebilir bir altyapı sağlayarak yeni, gizlilik odaklı dApp’lerin ve hizmetlerin geliştirilmesine olanak sağlamaktır.

Ocean Protocol (OCEAN)

Ocean Protocol (OCEAN), güvenli ve şeffaf bir veri pazarı oluşturmak için blockchain teknolojisini ve yapay zekayı (AI) kullanan merkezi olmayan bir veri alışverişi platformudur. Platform, veri tüketicilerine yüksek kaliteli verilere güvenli ve şeffaf erişim sağlarken, veri sağlayıcıların verilerini platformda kullanıma sunarak para kazanmalarına olanak tanır. Ocean Protocol tokenı (OCEAN), platformun değişim aracı olarak ve ağ katılımcılarını verilerini ve bilgi işlem kaynaklarını platforma katkıda bulunmaya teşvik etmek için kullanılır.

Bugün Bu 26 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Platform, merkezi olmayan ve güvenli bir veri alışverişi ortamı sağlayarak veri gizliliği ve güvenliği ile ilgili artan endişeleri gidermeyi amaçlamaktadır. Ocean Protocol, veriler için şeffaf ve güvenli bir pazar yeri sağlayarak, verilerin değerini açığa çıkarmayı ve daha geniş bir kullanıcı ve uygulama yelpazesi için daha erişilebilir ve uygun fiyatlı hale getirmeyi amaçlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu