Bu 5 projeye dikkat!

69 bin doların üzerinde tutunan Bitcoin (BTC), bazı altcoin’lerde keskin yükselişlerin önünü açtı.

Teknik analiz tarafında oldukça iyi seyreden Bitcoin, düşen trendi kırarak 69.000 doları geride bıraktı. Bu süreçte dominans ile birlikte hareket eden kripto paraların amirali, yine de altcoin piyasasına iyi geldi. Peki son 24 saate hangi altcoin’ler damga vurdu?

boğa kripto

1- dog go to the moon (DOG)

Bitcoin Runes kategorisinin en popüler isimlerinden DOG, memecoin rüzgarını arkasına aldı. Son 24 saatte yüzde 27,20 artış kaydeden DOG, listenin ilk sırasına yazdırdı. Memecoin ve Runes trendi devam ettiği sürece DOG’tan yukarı yönlü hareketler beklenebilir.

dog altcoin

2- Kaspa (KAS)

Son birkaç gündür yükseliş eğilimi gösteren KAS, son 24 saatte yüzde 22,90’lık performans gösterdi. Özellikle de Türkiye kripto ekosisteminde büyük bir ilgi gören KAS, kritik bir direni aşarak yatırımcısının yüzünü güldürdü.

kaspa kripto

3- Notcoin (NOT)

Telegram’ın en çok oynanan oyunu Notcoin, airdrop dağıtımının bitmesiyle gaza bastı. Airdrop’ların yarattığı satış baskısının ortadan kalkması, popüler altcoin’in önünü açtı. Son 24 saatte yüzde 11 artış kaydeden NOT, listeye üçüncü sıradan dahil oldu.

notcoin kripto

4- Ethena (ENA)

Binance’in yeni launchpool’larından biri olan ENA, beklenen hareketi sonunda yapmaya başladı. Son 24 saatte yüzde 10,10 yükseliş yaşayan ENA, listenin dördüncü sırasında yer aldı. ENA topluluğu ise bu yükselişleri yeni bir boğa başlangıcı olarak yorumluyor.

ena altcoin

5- JasmyCoin (JASMY)

Bir dönemin en popüler altcoin’lerinden olan JASMY, son 24 saatte yüzde 7,80 artış kaydetti. Uzun bir aradan sonra listeye adını yazdıran JASMY, önümüzdeki boğa sezonuna şimdiden yeşil ışık yaktı.

jasmy altcoin

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Başa dön tuşu