Bu 5 Coin, Cepleri Doldurabilir! – Altcoinhaberi.com

Mart 2023’e yaklaşırken, kripto pazarının büyüme yörüngesine devam etmesi bekleniyor ve bu altcoin tahminleri ön plana çıkıyor. Altcoinhaberi.com olarak Mart ayı için yapılan tahminleri sizler için derledik.

Mart 2023 için altcoin tahminleri

2023 Ocak ve Şubat ayları kripto paralar için iyi geçti. Ortalama olarak kripto piyasası, piyasa değeri 800 milyar dolardan mevcut 1,12 trilyon dolara çıkarken %40’tan fazla büyümeyi başardı.

Mart 2023 için özellikle eski pazarlar halihazırda ağır bir darbe almaya başladığından, pazarın büyümeye devam etmesi bekleniyor. Teknoloji şirketleri çalışanlarını işten çıkarıyor ve Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş kızışıyor. Bununla birlikte yatırımcılar yükselen kripto piyasasına sığınabilir.

Mart’ta alınabilecek 5 altcoin

Ethereum (ETH)

Ethereum fiyatı son birkaç gün içinde yeniden güçlü bir artış yaşadı. Bitcoin başlangıçta Ether’den daha fazla yükseldikten sonra, Ethereum son zamanlarda Bitcoin’den biraz daha iyi performans gösterdi ve tekrar 1.700 doların üzerine çıktı.

Analistlere göre Ethereum fiyatı yakında tekrar 3.000 dolarlık bir fiyata ulaşabilir. Ancak Mart ayında, 2.000 dolar fiyat işaretinin kırılması bekleniyor.

Polygon (MATIC)

Polygon’un MATIC kripto parası, son birkaç hafta içinde büyük bir artış gördü. Yılbaşından bu yana, MATIC neredeyse %100 arttı. Aldatmaca 2022’nin başlarında başladı ve 2023’e kadar devam edecek. Daha fazla yükseliş aşamasında, fiyatlar da artık büyük ölçüde artıyor.

Önümüzdeki haftalarda, MATIC’den gelen ivme devam etmeli ve piyasa yükselişini sürdürürse daha fazla kazanç görülebilir.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin önümüzdeki haftalarda başka bir güçlü ralli görmeye hazırlanıyor. Ocak rallisi, DOGE fiyatının keskin bir şekilde yükselmesine neden olmadı. Dogecoin fiyatı genel piyasaya kıyasla biraz geride kaldığında, bu genellikle daha büyük bir rallinin yakın olduğunun bir işaretidir.

Elon Musk ayrıca Dogecoin’i burada yeniden tanıtmanın tadına varabilir. En son, Twitter CEO’su olarak Twitter’da bir Shiba Inu köpeğinin resmini yayınladı. Dogecoin’in Twitter’a entegre edileceğine dair bir duyuru muhtemelen bir fiyat patlamasına neden olabilir.

Ripple (XRP)

SEC ile olan hukuki ihtilaf, XRP tokeni için şimdiden büyük felaketlere neden oldu. Bununla birlikte çoğu insan, davanın olumlu bir şekilde çözülmesini umuyor. Bu olursa, XRP büyük kazançlar elde etmeye hazırdır.

Bu yüzden XRP’yi izleme listenizde tutmak analistlere göre iyi bir fikir. İşler olumluya dönerse, XRP fiyatlarının artış gösterebileceği düşünülüyor.

Cardano (ADA)

Cardano, son 7 günde %13’ün üzerinde artış sağlamayı başardı. 40 sentlik fiyat işaretine ulaştıktan sonra, Cardano bir sonraki 0,50 dolar fiyat hedefine ulaşmak için artmaya devam edebilir. Her şey sabit kalırsa bu, ek %25’lik bir artış anlamına gelir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu