Bu 3 Altcoin Yeni Ortaklıklar Duyurdu!

Bitcoin ve altcoin evreninde yeni ortaklıkların önemini hepimiz biliyoruz. Hem sektörün gelişiminde hem de projelerinin yerli yerinden uygulamasında bu ortaklıklar öne çıkıyor. Peki, kritik gelişme haline gelen ortaklıklarda neler var. Ayrıntılarına bir bakalım.

3 altcoin için ortaklıklar

EA Sports ve Nike önemli bir ortaklığa imza attı. EA Sports önde gelen video yapımcısı. Diğer taraftan Nike ise dünyanın en büyük atletik giyim şirketlerinden biri. Ortaklık .SWOOSH üyelerinin EA oyunlarına dahil olmasını sağlayacak Nike markalı dijital koleksiyonlara erişim imkanına olanak tanıyacak. .SWOOSH Nike’a ait bir Web3 platformudur. Platform altcoin Ethereum ölçeklendirme ağı altcoin Polygon üzerinde yer alıyor. Ayrıca kullanıcılara dijital spor ayakkabı ve üyelik kartı olarak NFT koleksiyonları sunuyor.

İşbirliği, spor ve eğlence dünyasının en büyük iki isminin .SWOOSH üyelerine Nike’ın dijital deneyimine erişim imkanı sağlayacak. Ayrıca oyun yoluyla kişisel tarzlarını ifade etme imkânı sunacak. Ortaklıkla birlikte EA SPORTS ekosistemindeki kullanıcılar için farklı kişiselleştirme seviyelerinin kilidini açacak. Böylelikle de yeni bir deneyime giriş söz konusu olacak. Her iki platform da ortaklığı büyütmeyi amaçlıyor. Ayrıca işbirliğini daha da genişletmeyi amaçlıyor. Nike, EA SPORTS oyunlarının, EA SPORTS ve Nike’ın gelecekte bir araya gelerek seçkin .SWOOSH sanal kreasyonları yaratacağını açıkladı. Bunlar üyelere ve oyunculara “spor ve stil aracılığıyla kendini ifade etme ve yaratıcılık için benzersiz yeni fırsatlar sunacak.

Ripple DoraHacks ile ortaklık kurdu

Ripple, yenilikçi projeleri desteklemek amacıyla çevrimiçi bir hackathon düzenlemek üzere DoraHacks ile ortaklık kurdu. Uygulama, farklı geçmişlere sahip geliştiricilerin yaratıcı fikirleri keşfetmelerini amaçlıyor. Diğer taraftan amaçlar içinde merkezi sistemlerden blok zinciri teknolojisine geçiş yapmak da var. Yaz ayındaki XRPL çevrimiçi hackathonu 5 Haziran – 30 Temmuz 2023 tarihleri arasında olacak. Hackathon için toplam ödül havuzu 60.000 dolar. Bu, katılımcı projelerin projelerinin gelişimini desteklemek için 10.000 dolara kadar kazanmalarını sağlayacaktır. Ayrıca, finansmanın yanı sıra diğer destek türleri için Ripple ekibiyle de iletişime geçecekler. Bakalım bu hackhaton altcoin XRP fiyatını nasıl etkileyecek?

altcoin

Ripple’ın ortağı DoraHacks, katılımcıları hackathondan sonra bile platformundaki çeşitli fırsatları keşfetmeye teşvik ediyor. Onları, platformunda projelerinin gelişimini artıracak diğer programlara başvurmaya teşvik ediyor. DoraHacks, projelere katılanlar için birbirleriyle etkileşime geçebilecekleri bir mikro topluluk oluşturdu. Hackathon organizatörleri, egzersiz için platform olarak XRPL (altcoin XRP Ledger) seçiminin platformun güvenilirliğine dayandığını söyledi. Altcoin XRP’yi kullanan XRPL’nin düşük maliyeti ve karbon nötrlüğü, blockchain’i iş için uygun hale getiriyor.

OKX’ten yeni güncellemeler

İşlem hacmine göre ikinci en büyük kripto platformu ve önde gelen bir Web3 teknoloji şirketi olan OKX, 4 Haziran 2023 günü için güncellemeler yayınladı. OKX Wallet, Chainge Finance ile ortaklığını duyurdu. Chiange Finance Cryptopedia’daki zkSync etkinliği için zincirler arası birleştirilmiş bir DEX.

altcoin

zkSync etkinliği, kullanıcıların desteklenen herhangi bir zincirde altcoin ETH veya USDC arasında çapraz zincir takasına katılmalarına ve hedef zincir olarak zkSync’i seçmelerine olanak tanıyor. Etkinliğe katılmak için kullanıcıların OKX Wallet uygulamasını açması gerekiyor. Diğer taraftan bir cüzdan oluşturmak veya mevcut bir cüzdanı içe aktarmak ve Chainge Finance dApp’e bağlanmak gibi birkaç adımı izlemeleri gerekiyor. Zincirler arası takası tamamlayan kullanıcılar Chainge Finance’in zkSync etkinliğine katılacak. Ayrıca hem Chainge hem de zkSync’ten ödüller alacak. Altcoinhaberi.com olarak baktığımızda her 3 proje ortaklığının altcoin için fayda sağlayacağı aşikar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu