Bu 3 Altcoin Yeni Ortaklık Haberleriyle Manşetlerde!

Çeşitli altcoin projeleri için yeni ortaklık duyuruları gündem oldu. İşte popüler platformların en son işbirlikleri ve detayları…

XinFin-XDC ağından önemli açıklamalar geldi

XinFin XDC Network COO’su Sunil Senapati, kısa bir süre önce İngiltere Parlamentosu’nda kabul edilen Elektronik Ticaret Belgeleri Yasası (HL Bill 57) gibi kripto ticaret belgelerinin yasal olarak kabul edilmesi nedeniyle ticaret finansmanında Blockchain benimsenmesinde önemli bir artış olacağını öngörüyor. Senapati bu görüşünü Citi Group’un 10. Dijital Para Sempozyumu 2023’te verdiği bir röportajda dile getirdi ve “dünya ticaretinin yaklaşık yüzde 80’inin İngiliz hukukuna dayandığını” savundu. Dijitalleştirilmiş süreçleri ve Blockchain teknolojisini içeren küresel ticaret akışlarının yüzdesinin 2025 yılına kadar iki haneli rakamlara ulaşacağı tahmininde bulundu. Şöyle ekledi:

2030 ve sonrasında, birlikte çalışabilirliğin dijitalleştirilmiş akışları daha yüksek yüzdelere çıkarmasıyla birlikte muhtemelen daha fazla benimseme göreceğiz. Daha geniş çaplı benimseme, daha basit uygulamalar, temel işlevleri kullanmak için düşük maliyetler veya hiç maliyet gerektirmeyecek ve işlemleri desteklemek için yeni likidite sağlayıcıları gerektirecektir.

Bu Altcoin Yatırımcıları Hızla Coin Satıyor! Neler Oluyor?

OKX ve Lido arasında işbirliği spekülasyonu

14 Nisan’da Lido’nun resmi Twitter’ı kısa süre önce logosuyla birlikte “gizemli bir kutu” yayınladı ve @OKX resmi Twitter’ı “Kutuda ne var?” diye sordu, OKX resmi Twitter’ı bu mesajı hemen yeniden yayınladı ve etkileşime girdi. “Gizemli Kutu”nun çıkış zamanının Şanghay yükseltme günü olması ve OKX logosunun kutunun içinde belli belirsiz görülebilmesi, iki taraf arasındaki işbirliği hakkında piyasa spekülasyonlarını tetikledi.

Şu an itibariyle, iki Twitter görüntülenmesi 400.000’den fazla kişiye ulaştı. OKX Web3 cüzdanı; Arbitrum, Fantom, Avalanche ve Optimism dahil 50’den fazla halka açık zinciri destekleyen bir multi-chain cüzdanıdır. Aynı zamanda, kullanıcıların Web3 ihtiyaçlarını tek bir durakta karşılayabilecek beş yerleşik cüzdan, DEX, NFT pazarı, Dapp arama ve coin kazanma olanakları var. En son gelişmeden bağımsız olarak, OKX Web3 cüzdanının kazanç bölümü Lido’yu tam olarak destekliyor.

Altcoin Tahminleriyle Ünlenen Analist: Bu Coini Almayın!

Popüler altcoin SAND ve Playground, ortak oldu

Son olarak 14 Nisan’da The Sandbox (SAND) ve Playground, NBA yıldızı LaMelo Ball’un hayranları için benzersiz bir dijital dünya yaratmak üzere işbirliği gerçekleştirdi. İlk etkinlik 17 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında LaMelo Ball’un sosyal merkezini içerecek ve hepsi LaMelo Ball’un hobileriyle ilgili 19 benzersiz görev içerecek. Bu etkinlik “Mart Festivali” etkinliğinin ilerleme sistemine dahil ve tüm görevleri tamamlayan kullanıcılar gizemli bir kutu kazanabilecek.

Altcoinhaberi.com olarak da bildirdiğimiz üzere SAND, popüler metaverse The Sandbox’ın yerel tokenıdır ve metaverse’te kullanılır. 2011 yılında Pixowl tarafından başlatılan The Sandbox, kullanıcıların oyun şeklinde dijital varlıklar yaratmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına olanak tanıyan Blockchain tabanlı bir sanal dünyadır. Merkezi olmayan otonom organizasyonların (DAO) ve NFT’lerin güçlerini birleştiren Sandbox, gelişen bir oyun topluluğu için merkezi olmayan bir platform oluşturur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu