Bu 2 Altcoin Yeni Ortaklık Haberleriyle Pik Yaptı!

Son zamanlarda, iki altcoin için önemli birkaç ortaklık haberi dikkat çekti. Bu ortaklık haberleri neticesinde fiyatlarında da değişiklik oldu. İşte detaylar…

Animoca Brands ve altcoin HOOK, ortak oldu

Animoca Brands ve Web3 sosyal ağı Hooked Protocol, bir ortaklık duyurdu. Web3 altyapısının Web2 kullanıcıları tarafından benimsenmesini teşvik etmenin bu ortaklıktaki itici faktör olduğundan bahsedildi. Bunun için Animoca Brands’ın IP ağı ve içerik ekolojisini Hooked’un AIGC teknolojisinin güçleri birleştirildi. Web3 topluluğu, Web3 deneyimi ve oyunlaştırma, eğitim, IP vb. dahil olmak üzere birçok alan hedeflenmekte. Bunlarla eğitici eğlence içeriği ile birleştirerek yenilik sağlayacak stratejik bir ortaklık kurmayı planlıyorlar. Ayrıca Altcoinhaberi.com olarak da bildirdiğimiz üzere Animoca Brands, ApeCoin’in arkasındaki şirkettir.  Sonuç olarak, duyurunun etkisiyle, Hooked Protocol’ün HOOK coin’i yüzde 5’lik bir artış yaşadı ve 1.42 dolardan 1.54 dolara yükseldi.

Affyn ve Warner Music’ten işbirliği

Diğer yandan, Singapur merkezli Web3 şirketi Affyn, sanatçılar ve oyun meraklıları için yeni fırsatlar keşfetmek üzere Warner Music Singapore ile önemli bir işbirliğine imza attı. Bu ittifak, yaratıcıları Web3 oyun dünyasına daha fazla girmeye teşvik etmeyi ve tüm katılımcılara farklı, daha önce keşfedilmemiş deneyimler sunmayı amaçlıyor. Bu işbirliğiyle Warner Music, Affyn tarafından geliştirilen yeni bir oyun için sanatçı J.M3’ün yer aldığı özel bir şarkı yaratacak. Ayrıca J.M3, oyunun fragmanında bir avatar aracılığıyla ana karakter olarak rol alacak. Böylece hayranları için sürükleyici bir görsel-işitsel deneyim sağlayacak.

Affyn CEO’su Lucaz Lee ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirdi.  Bunun dijital içerik tüketiminde yeni bir döneme işaret ettiğini belirtti. Web3 teknolojisini kullanan bu işbirliği; müzisyenleri, sanatçıları, yaratıcıları ve işbirlikçileri izleyiciler için daha etkileşimli ve ilgi çekici bir deneyim sunma konusunda desteklemeyi amaçlıyor. Lee ayrıca ortaklığın Affyn ve daha geniş eğlence sektörüne getireceği olanaklar için heyecanını dile getirdi.

Danışmanlık Devi: Bu 3 Altcoin, Bitcoin'i Bile Geçebilir!

FYN fiyatı yükseldi

Bu işbirliği, Web3 oyun ekosisteminin sanatçılar ve izleyicilerin etkileşim biçimini yeniden tanımlama potansiyelini ortaya koyuyor. Ortaklık, müzik, görseller ve oyun dahil olmak üzere çeşitli içerikleri entegre ediyor. Böylece kullanıcılar için daha ilgi çekici ve sürükleyici bir deneyim yaratmayı amaçlıyor. Bu yenilikçi yaklaşım sadece sanatçılara fayda sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda hızla gelişen dijital ortamda yeni gelir akışlarının ve yaratıcı fırsatların da önünü açıyor. Son olarak, bu gelişme Affyn’in FYN tokenında sert bir yükselişe neden oldu. Altcoinhaberi.com verilerine göre Coin, 0.039 dolardan 0.046 dolara dakikalar içerisinde yükseldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu