Bu 2 Altcoin Patlama Yapabilir! – Altcoinhaberi.com

Altcoinhaberi.com olarak daha önce birçok başarılı tahminini aktardığımız ünlü analist Smart Contracter, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda bu 2 altcoin projesinin yakın zamanda uçuşa geçebileceğini aktardı! İşte detaylar… Bitcoin (BTC) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Analistten kritik açıklama geldi: “Ethereum rallisini kaçırma şansım yok!”

2018 yılında Bitcoin (BTC) için yaptığı dip seviye tahminlerinde başarılı olan popüler kripto para analisti Smart Contracter, yakın zamanda yükselişe geçebilecek 2 altcoin projesi için Twitter’da 240 bin takipçisine paylaşımlarda bulundu. Analist, Ethereum için uzun süredir süren düzeltmelerin son bulacağını ve yükselişe hazır göründüğünü aktardı. Analist konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

ETH/BTC, ana alım bölgemden önce sadece yüzde 3 daha düşük, altı ayın en düşük seviyesini gördü.

Bunun olmasını beklediğim koşullar altında değil (ETH ve BTC’nin düşeceğini düşünmüştüm ama ETH’nin daha çok düşeceğini düşünmüştüm) ama yaklaşan büyük ETH rallisini kaçırma şansım yok.

Yaptığı analizde grafiğine dikkat çeken kripto para analisti, ETH/BTC’nin aşağı yönlü bir düzeltme içerisinde bulunduğunu belirtti. Bu yüzden yatırımcıların bir sıçrama için olası bir nokta olarak gördüğü kritik 0,618 Fibonacci düzeltme desteğine dokunmak üzere olduğunu gösteriyor.

Popüler analist Smart Contracter’ın Ethereum üzerinde bulunan yoğun ilgisi, kripto analitik platformu Santiment’in köpekbalıklarının geçtiğimiz yıl 3.61 milyon ETH biriktirdiğini ve bunun da 6.13 milyar dolar değerinde olduğunu söylemesiyle beraber geldi.

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 4 Altcoin'den Çokça Aldım!

Fakat balinalar bu miktarın neredeyse 2 katını piyasaya boşaltmış durumda. Analist konuya yönelik açıklamalarına şu sözleri ekledi:

Büyük Ethereum adresleri, tutulan arzlarını önemli ölçüde değiştirdi. 10-10.000 ETH tutan adresler, geçen yıl toplu olarak 3.61 milyon coin eklerken bu sırada 10.000-10.000.000 ETH’ye sahip adresler, aynı zaman diliminde toplu olarak 9.43 milyon coin’i piyasaya boşalttı.

Lider altcoin projesi Ethereum anlık olarak 1.787 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Analist: “Bence çok iyi performans gösterecek sayılı altcoin projelerinden biri”

Bir diğer yandan kripto para analisti Optimism (OP) için de yükseliş öngörüyor. Analist OP için yaptığı açıklamalarda, “USD, BTC ve ETH pariteleri karşısında OP için yükseliş günlük olarak yatay bir şekilde genişledi. Bence çok iyi performans gösterecek altcoin’lerden biri gibi görünüyor.” sözlerinde bulundu.

Smart Contracter, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisine dayalı gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden gelişmiş bir teknik analiz yöntemi olan Elliott Wave teorisini kullanarak, Optism için bir düzeltmenin en altında olduğunu ve yukarı doğru hareket etmek için sahneyi hazırladığını söylüyor.

Anlık olarak popüler altcoin Optimism (OP), 2.57 dolardan işlem görüyor.

Analist daha önce yaptığı tahminlerde haklı çıkmıştı!

Daha önce aktardığımız üzere birçok kripto para tahmininde bulunan ve çoğunda haklı çıkan Smart Contracter, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin etmeye çalışan gelişmiş bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisini kullanır. Teoriye göre, beş dalgalı bir dalgalanmayı tamamladıktan sonra yükseliş eğilimi gösteren bir varlığın geri çekilmesi bekleniyor. Öte yandan 2018 yılında yaptığı Bitcoin dip seviye tahminleriyle dikkat çeken isim geçtiğimiz haftalarda lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’nin düzeltme sonrası 30 bin dolar seviyesine yaklaşacağını aktarmıştı. Anlık olarak Bitcoin fiyatı 27 bin dolar seviyesinin üzerinde seyrediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu