Bu 14 Altcoin Gelecek Vaat Ediyor!

Kripto paraların hızlı dünyasında, yatırımcılar sürekli olarak gizli cevherleri arıyor. Gizli cevherler, henüz ana akımın dikkatini çekmemiş muazzam potansiyele sahip projelere işaret eder. Ancak bu “cevherleri” bulmak oldukça zor. Yatırımcılara bu arayışlarında yardımcı olmak için, bazı analistler çeşitli listeler sunmakta. Bu yazımızda, analist Ben GCrypto’nun “umut verici altcoin projeleri” listesinden bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Analist, bu altcoin projeleri için umutlu

Twitter’da 23.000’e yakın bir kitlenin takip ettiği Ben GCrypto, altcoin’lere dair ilginç istatistikler sunmakta. Ayrıca bunlara dair infografikleri paylaşıyor. En son paylaşımında analist, piyasa değeri 150 milyon doların altında olan coin’lere işaret etti. Ayrıca bunlar arasında gelecek vaat eden ilk 10 projeye işaret etti. Analiste göre liste şu şekilde:

 • Core (CORE): Kapsamlı bir finansal araçlar paketi sunan merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesidir.
 • Gains (GNS): Kullanıcıların kaldıraçla kripto ve forex ticareti yapabilecekleri merkezi olmayan bir ticaret platformudur.
 • Alchemy Pay (ACH): Kripto para birimi ve fiat ekonomilerini birbirine bağlamak için bir ağ geçidi sağlayan bir ödeme çözümü platformudur.
 • Linear (LINA): Merkeziyetsiz bir finans platformudur.
 • Amp (AMP): Anında ve doğrulanabilir kripto varlık transferleri için teminat olarak hizmet vermekte ve farklı Blockchain ağları arasında değer transferlerinin güvenliğini ve verimliliğini artırmayı amaçlamaktadır.
 • Livepeer (LPT): LPT, merkezi olmayan video yayını için bir platform olan Livepeer ağına güç sağlar.
 • Aragon (ANT): Merkezi olmayan uygulamalar (dApps) için açık kaynaklı bir platformdur
 • Reserve Rigts (RSR): Havale ve sınır ötesi işlemlerde potansiyel kullanım durumları ile istikrarlı değer transferleri için merkezi olmayan ve ölçeklenebilir bir çözüm sağlamayı amaçlayan bir stablecoin protokolü olarak çalışır.
 • Uma (UMA): Sentetik varlıkların ve merkezi olmayan finansal sözleşmelerin oluşturulması için bir çerçeve sağlayarak kullanıcıların çeşitli finansal araçlara maruz kalmasına olanak tanır.
 • Stargate Finance (STG): Gelişmiş kriptografik teknikler aracılığıyla kullanıcı gizliliğine öncelik veren ve gizlilik savunucularından oluşan özel bir topluluğun ilgisini çeken gizlilik merkezli bir kripto para birimidir.

“AltRank” neyi gösteriyor?

Bu 10 kripto paraya ek olarak analist, başka coin’lere de işaret etti. Ben GCrypto, Altcoinhaberi.com olarak da bildirdiğimiz gibi bir kripto para veri platformu olan LunarCrush’ın “AltRank” metriğine dikkat çekti. Zira platform, geçtiğimiz günlerde en iyi 5 altcoin projesini belirledi. Ben GCrypto da bu listeyi paylaştı. Ölçüte göre bu coin’ler, Bitcoin’e kıyasla güçlü performans sergiledi. Ayrıca umut verici sosyal etkinlik göstergeleri sunmakta. Bunun dışında, bu listede, yukarıdaki coin’lerden Linear Finance (LINA) de yer alıyor.  Liste şu şekilde:

 • Linear Finance (LINA)
 • Arbitrum (ARB
 • Injective (INJ)
 • Ocean Protocol (OCEAN)
 • Filecoin (FIL)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu