Bonk’tan (BONK) kırmızı alarm!

Solana ekosisteminin memecoin’i Bonk (BONK) satış baskısına yenik düşerek kısa sürede yüzde 35 değer kaybetti.

Solana ekosisteminin parlayan yıldızlarından BONK geçtiğimiz günlerde olağanüstü bir artışa imza atmıştı. Piyasanın yükselişi ve çeşitli kripto para borsalarında listelenmeyi fırsat bilen memecoin, ortalığı adeta kasıp kavurmuştu. Ancak BTC‘nin 41.000 dolar bandına geri çekilmesiyle beraber büyük bir satış dalgası yedi. Son 24 saatte yüzde 35,02 oranında düşüş kaydeden BONK “En Çok Kaybedenler” listesinde ilk sırayı çekti.

Ekran Resmi 2023 12 13 09.24.35 1

Gemiyi önce memecoin’ler terk ediyor!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Düşüş süreçlerinde memecoin’lerin çok daha şiddetli bir şekilde satış gördüğüne şahit olmuştuk. Geçmişte PEPE ve DOGE‘de bu durum sık sık gözlemlenmişti. Ellerinden önce memecoin’leri çıkartan kripto yatırımcısı, bu sefer de şaşırtmadı. Son zamanların belki de en meşhur memecoin’i BONK yalnızca 24 saatte yüzde 35’i aşan düşüşüyle gündeme geldi.

Hacimli satışlarla beraber destek seviyelerinin zayıf kalması çöküşü tetikledi. İlk olarak haftalık açılış seviyesinde tutunamayan BONK günlük açılış seviyesinin de kaybedilmesiyle birlikte 0,0000090781 dolara kadar iğne attı. Şu an için bir nebze de olsa toparlayan popüler coin, günlük açılış fiyatının üzerine atamadığı sürece risk yaratmaya devam edecektir. Bunlara ek olarak, parite her ne kadar risk barındırsa da özellikle de sosyal medya tarafındaki pozitif trendini südürebilir.

Ekran Resmi 2023 12 13 10.47.47

Başa dön tuşu