Boğaya Hazırlanan 3 Altcoin Bunlar!

Altcoin Buzz analistlerinden Deepika Garg, boğa koşusunda sıçramasını beklediği üç altcoini açıkladı.

Listedeki ilk altcoin: ORAI

ORAI 8 Ocak – 8 Şubat tarihleri arasında %400 gibi muazzam bir artış gösterdi ve o zamandan bu yana önemli ölçüde düzeltme yaptı. Ancak yapay zeka anlatısı, önümüzdeki yıl için en büyük makro anlatılardan biri. Analiste göre Orai’nin potansiyeliyle bu token, bir sonraki boğa koşusu kazançları için sahip olunması gereken bir şey.  OraiChain, yapay zekayı akıllı sözleşmelere bağlayan bir Oracle platformudur. Geliştirici dilleri %100 doğrulukla çalıştığı için bu zor bir iştir. Bu, örneğin yüz tanıma ile tezat oluşturmaktadır. Akıllı sözleşmelerde kod kanundur. Öte yandan yüz tanıma, doğruluk yüzdeleriyle çalışır. Dolayısıyla, OraiChain’i DeFi akıllı sözleşmelerinde kullanabilmek birçok avantaj sağlayacaktır. Örneğin:

  • AI Oracle: Bu, akıllı sözleşmeleri geliştirir. Onları yapay zeka odaklı API’lere bağlar. Bu, yeni ve kullanışlı işlevsellik getirir.
  • Pazaryeri: Dapps’leri birbirine bağlar. Örneğin, yüz kimlik doğrulama veya fiyat tahminleri.
  • Bir AI Ekosistemi: AI hizmetlerinizi yayınlayın ve satın.
  • Staking: ORAI’nizi stake edin, ağı güvence altına alın ve ödüller kazanın.
  • Crowdsourcing: Ana ağda bir YZ hizmeti yayınlamadan önce bir test portalı.
  • Orai DAO: ORAI token sahipleri yönetişimde yer alabilirler.
Haftaya İzlenecek Altcoinler Hangileri? İşte Liste!

 Ayrıca, Orai kendi cüzdanını da sunmaktadır. Ancak ORAI tokenı bir ERC-20 tokenıdır, bu nedenle diğer cüzdanlar uyumludur. Orai ayrıca Cosmos ekosistemindeki IBC’nin bir parçasıdır. Burada Keplr cüzdanı çalışacaktır. ORAI onların yerel tokenıdır. Ayrıca, bir BEP-20 tokenı olarak da mevcuttur.

İkinci coin: PDEX

Sıradaki coin Polkadex veya PDEX. Polkadex 16. parachain slotunu kazandı. DEX’leri şu anda Polkadex zincirinin yanı sıra Ethereum ve DOT’u da destekliyor. Buradaki fikir, DEX’lerin gücünü birçok zincire taşımaktır. Zincirler arası birlikte çalışabilirlik DOT’un tanımlayıcı temalarından biri olduğu için bu mantıklı. Neden Yüksek Potansiyel. DEX’ler kripto uygulamaları olarak zaten sağlam bir yere sahip. Özellikle SEC tarafından CEX’in çökertilmesinden sonra, DEX’ler yatırımcıların önemli ölçüde ilgisini çekmiştir. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

En sevdiğim token ekonomisi özelliklerinden biri ve nadiren gördüğüm bir özellik, var olan 7,46 milyon PDEX’in tamamı şu anda piyasada. Dolaşımdaki arz ile toplam arz aynı. Yani büyük bir özel token dump ihtimali sıfır. Bu, gelen herhangi bir yatırımcı parasının iyi bir pump’a yol açtığı anlamına gelir.

Deneyimli Yatırımcıların Radarındaki 5 Altcoin Bunlar!

FUSE da listede

Sırada, açık kaynak para alanında bir proje olan FUSE var. Analiste göre FUSE son 6 ayda iyi bir performans göstermemiş olsa da, proje bir sonraki boğa koşusu için ciddi bir potansiyele sahip.  FUSE’un bu ayı piyasasında geçirdiği en önemli ve kayda değer değişikliklerden biri, tokenin deflasyonist hale gelmek üzere olmasıdır. Basit bir ifadeyle, arzı azalacak ve bu da boğa koşusunda büyük bir fiyat rallisi için büyük bir artı işareti olacaktır.

Projenin amacı, yeni tokenların mümkün olduğunca kolay bir şekilde oluşturulmasını sağlamaktır. Kendi stablecoin’leri fUSD ve yerel token’ları FUSE var. Fuse Studio’da, girişimcilerin fiat rampaları içeren kendi tokenlerini oluşturabilmeleri için kodsuz bir seçenek bile var. Ayrıca mobil cüzdan uygulaması da dikkat çekiyor. Analist, “Basit ve temiz. Parayı hareket ettirmek için basit bir Paypal tarzı uygulamaya sahip olarak gerçek dünyaya fayda sağlamaya çalışıyorlar,” diyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu