Bitcoin Çöküşlerini Bilen Efsane: Bu 5 Altcoin’i Short’ladım!

Lider kripto Bitcoin, 27 bin doları aşsa da 28 bin dolarda sert bir dirençle karşılaştı. Kripto piyasası da liderinin izinde mücadelesine devam ediyor. Bununla birlikte, kripto para piyasasında ayı duruşuyla tanıdığımız Crypto Capo takma adlı analist, duruşunda ısrar ediyor. Analist, son paylaşımlarında 5 altcoin için short pozisyon açtığını açıkladı.

Efsane analist 5 altcoin için short pozisyon aldı!

Bitcoin’in çöküşlerini bilmek ünlü Crypto Capo takma adlı analist, uzun süredir piyasada umut ışığı görmüyor. Analist, yeni bir boğa koşusu mu başlayacak denilen durumlarda bile tavrını korudu ve henüz ayıların piyasayı terk etmeye hazır olmadıklarını söyledi. Bu yüzden analist Twitter hesabında “Hala short ve güçlü,” mesajını sabitledi.

Crypto Capo, ayı piyasasının hala burada olduğunu düşünüyor. Bu nedenle de pozisyonunu buna göre belirliyor. Analistin son paylaşımlarına göre, ‘short’ pozisyon açmaya devam ediyor. Son açıklamalarında Capo, Polygon (MATIC) short pozisyonuna daha fazla ekleme yaptığını belirtti. Bu arada, analistin pozisyon için ortalama giriş fiyatı 0.96 dolar. Bununla birlikte Capo, altcoin fiyatının 0.29-0.30 dolar seviyelerine kadar düşeceğini tahmin ediyor. Bu yüzden analist, %70’lik bir düşüşe tekabül eden bu fırsattan short pozisyon açarak faydalanıyor.

Crypto Capo, açıklamalarının devamında portföyünün %65’ini dolar olarak nakit tuttuğunu söylüyor. Diğer bir ifadeyle analist, ortaya çıkacak fırsatları değerlendirmek için elinde ‘kuru toz’ bulundurmaya önem veriyor. Bununla birlikte, geri kalan portföyünü short pozisyonlar için ayırıyor. Analist, Solana (SOL), Aave (AAVE), Binance Coin (BNB) ve Tron (TRX)’u short’ladığını söylüyor. Analistin isabetli tahminleri için Altcoinhaberi.com’un bu makalesine göz atabilirsiniz.

Polygon ve Lucidao işbirliği yapıyor

Kripto sahiplerini geleneksel işletme sahipleriyle buluşturan bir yönetişim protokolü olan Lucidao, Ethereum ile sorunsuz bir şekilde entegre olan multi-chain bir Blockchain sistemi kurmak için geliştirilen bir Blockchain platformu olan Polygon ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Duyuru Lucidao’nun Twitter hesabından yapıldı. Yeni başlatılan Altr pazarının bu entegrasyonu sayesinde, bireylerin Blockchain teknolojisini kullanarak en seçkin lüks koleksiyonları elde edebileceklerini ve hızlı ve verimli doğasını simgeleyen Polygon üzerine inşa edildiğini söylediler.

Son rapora göre, ünlü Ferrari F40, Altr platformunda yer alacak ilk otomobil olacak. Olağanüstü kalitesi, nadirliği ve mirasıyla ünlü bu ikonik model, otomobil kategorisi için açılış teklifi olarak seçildi. Ayrıca, gelecekteki listeler için yüksek bir standart belirledi. Ferrari F40’ın 1987 yılında Ferrari’nin 40. yıldönümüne bir övgü olarak piyasaya sürüldüğü bildiriliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu