Binance’deki Bu 4 Altcoin İçin Yükseliş Beklentisi Var!

Kripto analisti Lockridge Okoth’a göre, bu altcoin %55’lik bir kırılmaya hazırlanıyor. Analist Filip L, Lido Dao’nun %30 artacağını ileri sürüyor. Ayrıca analist XRP için tek yolun %25’lik bir değer artışı olduğunu söylüyor. Son olarak analist Ekta Mourya, AVAX için sırada ne olduğunu değerlendiriyor.

Altcoin fiyatı %55 artabilir, ancak…

Monero (XMR) fiyatı, sırasıyla 163,9 dolar ve 148,8 dolar direnç ve destek seviyeleri arasında haftalarca süren konsolidasyonda kaldı. Bunun ardından XMR, simetrik bir üçgen formasyonundan kaçmaya çalışıyor. Böyle bir teknik oluşum, her iki tarafta da bir kırılma olduğunu ve fiyat formasyondan çıktığında teyit edileceğini gösterir. Altcoin’in fiyat hedefi, grafik formasyonundaki en uzun mesafenin ölçülmesi ve kırılma noktasından üst üste bindirilmesiyle tahmin edilir.

Aşağıdaki grafiğe göre, altcoin fiyatı azalan trend çizgisinin üzerine başarılı bir şekilde çıkarsa %55 artabilir. Böyle bir harekette XMR için olası hedef 251,7 dolar olacaktır. Günlük mum çubuğunun 163,9 dolar direnç seviyesinin üzerinde kapanması ise bu tezi doğrulayacak. 55’teki Göreceli Güç Endeksi (RSI) yukarı yönlü daha fazla alan olduğunu gösterdi. Ortalama çizginin üzerindeki konumu, boğaların piyasaya liderlik ettiğini gösterdi. Bunlarla birlikte, Monero fiyat artışı şansı daha yüksekti. RSI’ın Stokastik RSI’ın üzerine çıktığında XMR satın almak için bir sinyal verdiğine ve yükseliş tezini daha da desteklediğine dikkat edin.

XMR 1 günlük grafik

Santiment: XMR sosyal hacminde %20 artış oldu

Santiment verilerine göre XMR, 4 Mart ve 26 Nisan tarihleri arasında sosyal hacim ölçütünde %20’lik bir artış kaydetti. Bu da sosyal medya platformları arasında token için bahsedilenlerin ve ilginin arttığını gösteriyor. Bu durum fiyat artışını açıklamakta ve yükseliş varsayımına güvenilirlik katıyor.

Tersine, ayılar piyasayı toparlarsa altcoin fiyatının düşmesi mümkün. Böyle bir tersine dönüşün olası bir nedeni erken kar alma olacaktır. Ayıların yeniden canlanmasının, grafik formasyonunun altına inmeden önce XMR’yi yükselen trend çizgisine doğru göndermesi olası. Günlük mum çubuğunun 148,8 dolar destek seviyesinin altında kapanması durumunda yükseliş tezini geçersiz olur.

Bu altcoin fiyatı önemli bir seviyeyi kıracak

Altcoinhaberi.com’dan takip ettiğiniz üzere Lido Dao fiyatı, pozitif bir hisse senedi kuyruk rüzgârının kripto para birimleri ve alt para birimlerinde de oynamasıyla yükseliyor. Kuyruk rüzgarı, Salı gecesi kapanış zilinin ardından Alphabet kazançlarının şirketlerin reklam harcamalarını azaltmadığını ortaya koymasıyla ortaya çıktı. Bir durgunluk yaklaştığında, şirketler maliyetleri düşürmeye başlar. Ayrıca, reklam harcamaları genellikle doğrama bloğundaki ilk ve en büyük harcamalardır.

LDO, Bitcoin fiyatı 30.000 doların üzerine çıkarken neredeyse aynı anda 2,20 doların üzerine çıktı. Önümüzdeki hafta 55 günlük SMA’da ilk ve tek engel olarak 2,40 dolar ile devam etmeyi bekliyoruz. Bu engel ortadan kalktığında, 3,00 dolara doğru tek yönlü bir yükseliş mümkün. Bu doğrultuda, Nisan ve muhtemelen Mart ayları için yeni bir en yüksek seviyeye ulaşmayı umuyoruz.

Altcoin
LDO 4 saatlik grafik

Aşağı yönlü daha büyük bir risk, boğaların 2,20 dolarlık önemli seviyeyi tutamaması. Bu durum çok fazla kâr alındığına işaret edecek. Dolayısıyla, ralliyi önemli ölçüde zayıflatacaktır. Daha düşük bir dip görmek olası. Bu durumda, 2,00 dolarlık bir test ve aylık S1’de 1,92 dolara doğru bir kırılma mümkün. Ardından% 12’lik bir satıştan sonra bir miktar destek bulmayı bekleyin.

Ripple fiyatı büyük ölçüde artacak

Altcoin fiyatı, fiyat hareketinin hafta sonu boyunca 0,42 dolara yakın bir fiyat hedefi öngörülerek düşmesi nedeniyle ayıların baskısı altındaydı. Bunun yerine, boğalar hafta sonu boyunca ve bu haftanın başında 55 günlük SMA’yı savundu. Ayılar ise her seferinde büyük bir satın alma emri duvarına çarptı. Boğaların fiyat hareketindeki payları büyük ölçüde arttı. Bu nedenle, XRP büyük bir kırılma için hazırlanıyor.

XRP ayıları, birkaç yanlış kırılma bile tetiklendiği için oldukça önemli bir kayıp arıyor olmalı. Bu da şimdi bir ‘ayı tuzağı’ için yer açıyor. Bu yüzden, ayıların yakında taraf değiştirmesi mümkün. Ayrıca, kaybettikleri pozisyonlarını kapatmak için piyasada XRP satın almak zorunda kalmaları olası. Bu, büyük bir aşırı talebi tetikleyecek. Ayrıca, XRP’nin çok yakında 0,58 dolara doğru zirve yapmasına yol açacak.

Altcoin
XRP 4 saatlik grafik

Bu yükseliş fikrinin önündeki bir unsur, yukarı yönlü bir testin kesin bir ret ile karşılanmasının ardından Cuma günü olduğu gibi bir direnç seviyesi olduğu kanıtlanabilecek olan 0,48 dolar. Başka bir ret, 55 günlük SMA’yı kırmak ve 0,42 dolara doğru ilerlemek için yeterli. Bu senaryoda, bu kez boğalar hisselerini satmak zorunda kalacaktır. Ayrıca, bu süreçte %15’lik bir kayıpla keskin bir düşüşü tetikleyecektir.

Bu altcoin kazançlarını sürdürebilir mi?

Avalanche, bir haftalık düşüş trendinden çıkarak sahiplerine yaklaşık %5 kazanç sağladı. AVAX fiyat grafiğindeki bir boğa dönüş mum çubuğu formasyonu, muhtemelen ayı trendinin bittiğini teyit edecek. Aşağıdaki AVAX dört saatlik fiyat grafiğinde görüldüğü gibi, 17 Nisan’da 21,56 dolar seviyesinden 24 Nisan’da 16,59 dolara kadar önemli bir düşüşün ardından altcoin fiyatı bir yükseliş trendi başlattı. AVAX’ın düşüş trendinin temelinde, 25 Nisan’da oluşan tepesi dönen mum çubuğu formasyonu, ayıların varlığın kontrolünü kaybettiğinin ve boğaların devralmasının muhtemel olduğunun bir işareti olarak kabul ediliyor.

Altcoin
AVAX 4 saatlik fiyat grafiği

Topaç mum çubuğu formasyonu, AVAX’ta trendin değişmesi ve daha yüksek zirve ve daha yüksek dip seviyelerin oluşmasıyla teyit oldu. Altcoin fiyatı %38,2 Fibonacci düzeltmesi olan 16,88 dolardaki desteğin üzerinde kaldığı sürece, yükseliş trendinin bozulmadan kalması muhtemel. Bu seviyenin altındaki bir düşüş yükseliş tezini geçersiz hale getirir. Yukarı yönlü hedefler 17,95 dolardaki 200 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) ile 18,25 dolar ve 21,56 dolardaki haftalık ve aylık en yüksek seviyeler. Aşağı yönde ise AVAX’ın 16,88 dolar, 16,66 dolar ve haftanın en düşük seviyesi olan 16,49 dolardan destek bulması mümkün.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu