Binance Listeli Altcoin’de Alarm: Fiyat Manipüle Ediliyor!

Lookonchain, “0x7EFF” isimli bir cüzdanın Binance listeli ARPA fiyatını manipüle ettiğini bildirdi. Altcoin son satışlarla birlikte şu ana kadar %25 civarında değer kaybetti.

Hafta boyunca Binance üzerinden ARPA fiyatını kontrol etti

Blockchain analitik hizmeti Lookonchain’e göre, “0x7EFF” isimli bir cüzdan, geçen haftadan bu yana Binance’den farklı cüzdanlara ARPA token çekiyordu. İlgili cüzdan, geçtiğimiz saatlerde yeni bir işlemde, birden fazla adres aracılığıyla Binance’e bu sefer token yatırdı.

ARPA fiyatındaki %25’lik düşüş, yatırımcının şu anda cüzdanını boşalttığını doğruluyor. Verilere göre son işlemde, Binance’e 5 milyon dolar değerinde ARPA yatırdı. Bu miktar yatırımcının toplam ARPA arzının %10’unu kontrol ettiği anlamına geliyor.

Piyasa değerine göre 187. sırada yer alan ARPA (ARPA), %25’lik düşüşün ardından hafifçe toparlandı. Yazım sırasında, gün içi kaybını %15 düzeyinde tuttuğu 0.08802 dolar seviyesinde işlem görüyor.

ARPA haftanın en büyük kazananıydı

Blockchain adaletini, güvenliğini ve gizliliğini iyileştirmeyi amaçlayan ARPA Network, hafta içinde piyasa genelinden bağımsız ralli yaptı. Fiyatı bir noktada %40’a kadar yükselip 0,09298 dolara temas etti.

ARPA Network, sözde Rastgele Sayı Üretimi araçlarının yol açabileceği eksiklikleri düzeltmek için Randcast adlı kendi RNG ürününü piyasaya süreceğini açıkladı. Geliştiriciler, eski RNG protokolleri tarafından kullanılan modelde hatalar keşfetti.

24 Mayıs tarihli duyuruda, Randcast’in ARPA ağındaki ilk uygulama olacağını ve “hem ARPA ağının kapasitelerini gösterecek hem de yüksek kaliteli rastgelelik sağlayacak merkezi olmayan, multi-chain destekli bir RNG olacağını” söyledi.

ARPA, Web 3.0’ın tamamı tarafından kullanılabilecek altyapı geliştirmeye yönelik olumlu eğilimi işe yarayan bir protokoldür. Bununla birlikte, diğer protokoller de herkesin yararına yeni ürünler ve hizmetler geliştiriyor. Bu nedenle projenin Web 3.0 alanında kıyasıya bir mücadele içinde olması gerekecek.

ARPA Network (ARPA) nedir?

ARPA Network (ARPA), Blockchain teknolojisi ve gizlilik odaklı inovasyonlarla birleşen bir kripto para birimidir. Ayrıca, kullanıcıların verilerini güvenli bir şekilde paylaşmalarını ve gizliliklerini korumalarını sağlar. Bu altcoin, merkezsiz ve güvenli bir veri paylaşım platformu sunmaktadır. Aynı zamanda, veri sahiplerine tam kontrol ve anonimlik sağlar.

Projenin benzersiz özelliklerinden biri, hesaplamaları ve veri işlemlerini korumak için çok taraflı hesaplama teknolojisi kullanmasıdır. Bu sayede, hassas veriler paylaşılırken güvenlik sağlanır ve üçüncü tarafların erişimine engel olunur. Ayrıca ARPA, gizlilik sözleşmeleri ve anonim veri paylaşımını destekleyen bir ekosistem sunar. Altcoinhaberi.com olarak Arpa Network hakkında fazla ayrıntıya bu yazıda yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu