Binance HOT, MANA ve Bu 25 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı!

En büyük kripto para borsası Binance; yakın zamanda MANA, UMA, HOT gibi altcoin’leri etkileyecek çeşitli duyurular paylaştı. Ayrıca borsa BAND güncellemesini destekleyeceğini ve yeni “ikili yatırım” ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı. İşte detaylar…

VIP ve esnek kredi hizmetlerine MANA, HOT ve daha fazlası girdi

En büyük kripto borsası Binance; VIP ve Esnek Kredi hizmetlerine 16 ödünç varlık eklediğini duyurdu. Yeni eklenen varlıklar arasında INJ, HOT, RVN, MANA, TWT, GAL, REEF, PORTO, LRC, BEL, DENT, SPELL, ALPINE, API3, UMA ve BSW yer alıyor. Altcoinhaberi.com olarak da bildirdiğimiz üzere Binance VIP Loan, rekabetçi oranlar sunmakta. Ayrıca rekabetçi şartlar ve hizmetlerle kişisel ve kurumsal çapta bir kredi hizmetidir. Kullanıcılar, Binance VIP Loan’ı kullanarak uzun vadeli yatırım fonları ile işlem yapma olanağına sahip. Ayrıca kaldıraçlı ticaret ve riskten korunma stratejileri için büyük potansiyeli açığa çıkarma şansı elde ediyorlar.

10x ve Üzeri Getiriler Beklenen 3 Altcoin Mücevheri Bunlar!

Binance Esnek Kredi ise, ilgili Kredi-Değer (LTV) oranları aşılmadığı sürece kullanıcıların pozisyonlarını süresiz olarak açık tutmalarına olanak tanımakta. Flexible Loan olarak da bilinen esnek kredi; izole, aşırı teminatlı, açık vadeli bir kredi ürünüdür. Yeni ödünç verilebilir varlıklar hem Binance VIP Kredi hem de Esnek Kredi’de mevcut. Tam liste aşağıdaki şekilde:

  • VIP Loan’a eklenenler: INJ, HOT, RVN, MANA, TWT, GAL, REEF, PORTO, LRC, BEL, DENT, SPELL. ALPINE, API3, UMA ve  BSW
  • Esnek kredi (Flexible Loan) hizmetine eklenenler: INJ, HOT, RVN, GAL, REEF, PORTO, LRC, BEL, DENT, SPELL, ALPINE, API3, UMA ve BSW

Kullanıcılar, güncel faiz oranları, ödünç verilebilir ve teminat varlıkların listesi için Kredi Verileri bölümlerine bakabilir. Binance’in VIP Kredi hizmeti yüksek net değere sahip bireyler ve kurumsal yatırımcılar için tasarlanmakta. Diğer yandan, esnek kredi hizmeti tüm kullanıcılara açık.

Binance'den FLOW, CTK ve BNB İçin Sıcak Duyurular!

Yeni ikili yatırım grubu açıklandı

Yeni ödünç varlıklara ek olarak Binance, yeni grup İkili Yatırım ürününü piyasaya sürüyor. İkili yatırım, “Dual Investment” adıyla da bilinmekte. Bu ürünler güncel hedef fiyatlar ve sözleşme tarihleriyle geliyor. Kullanıcılar “Yüksekten Sat” ya da “Dipten Al” ürünlerini kullanabiliyor. Yeni İkili Yatırım ürünleri için abonelik bugün, Türkiye saati ile 13:00’de başlayacak.  Eklenen coin’ler çoğunlukla aynı ve şu şekilde:

  • “Yüksekten sat” ürünleri: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE, LTC
  • “Dipten al” ürünleri: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE, LTC
MANA ve Bu 9 Altcoin İçin '100x Yapacaklar' İddiası!

Binance, BAND güncellemesini destekliyor

Binance ayrıca Band Protocol (BAND) ağ yükseltmesini destekleyeceğini de duyurdu. Yükseltme, Band Protocol’ün 16.562.500. blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Bu da 27 Nisan 2023, Türkiye saati ile 17:00’ye denk geliyor. BAND işlemleri ise güncelleme gününde, TSİ 16:00’dan itibaren askıya alınacak.  Ancak, ağ yükseltmesi sırasında BAND alım satımı etkilenmeyecek. Binance, hesaplarında BAND bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacağını belirtti. Borsa, ağın istikrarlı olduğuna karar verdiğinde BAND için işlemlerini yeniden açacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu