Binance Destekli Şirketten Kemal Kılıçdaroğlu Hamlesi!

Kripto para dünyasında her hamlenin çok ayrı bir yeri var. Bu bağlamda her ayrıntı dikkat çekiyor. Son dikkat çeken olay ise Binance destekli bir şirketten geldi. Detaylara gelin hep birlikte bir bakalım.

Binance tarafından desteklenen şirket Kılıçdaroğlu’nu takibe aldı

Altcoinhaberi.com olarak daha önceden de belirttiğimiz üzere Türkiye yaklaşık son 1 yıldır seçim atmosferi içerisinde. 14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde liderlerden %50’yi geçen olmadığı için seçim ikinci tura kaldı. Şimdi 28 Mayıs’ta yapılan seçimlerin ikinci turu öncesinde bir gelişme bugün kripto para topluluğunda dikkat çekti.

2020 yilinda rekor kirmasi beklenen 7 kripto para 1200x900 1

Kripto para tutkunlarınca en çok bilinen ve de en çok takip edilen siteler arasında yer alan Binance destekli CoinMarketCap bugün bir adım attı. Buna göre şirket Cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlunu twitter üzerinden takip etmeye başladı.

Takip ne anlama geliyor?

Binance tarafından desteklenen şirketin Kılıçdaroğlu’nu takibe almasının herhangi bir destek anlamı bulunmuyor. Ancak seçim arifesinde böyle bir hamlenin gelmiş olması kimilerince manidar bulunabiliyor. Diğer taraftan seçimlerde iki adayın yarışacak olması kripto para alanında önde gelen şirketlerin dikkatini çekmiş oluyor.

Kripto Para Borsalari

Buradan çıkarabilecek bir diğer önemli sonuç ise Cumhurbaşkanı olması muhtemel olan isimlere yönelik kripto para alanının tutumuyla ilişkili olabilir. Bilindiği üzere kripto para alanının en çok ihtiyaç duyduğu konulardan birini regülasyon konusu oluşturuyor. Politikacılar yasal düzenlemelerde konunun asıl muhatabı oluyorlar. Bu nedenle Binance tarafından desteklenen şirketin Kılıçdaroğlu’nu takibe almış olması son derece doğal karşılanıyor.

Siyaset alanı problemlere çözüm üretiyor. Ayrıca yasa koyucu özelliği var. Bu özellik neticesinde böyle bir takibin değerli olduğu sonucuna da ulaşılabilir. Takipçi bazında ciddi sayılara ulaşan kurumlar ile kişilerin birbirini takip etmeleri aynı zamanda iletişime açık olmalarını da gösteriyor. 6 milyona yaklaşan takipçi sayısı ile CoinMarketCap sektör için önemli bir konumda yer alıyor. Diğer taraftan 11 milyon takipçisiyle de Kılıçdaroğlu önemli bir siyasi figür durumunda.

Ünlü Politikacı Çantasını Bu 2 Altcoin ile Doldurdu!

Son olarak yıllık bazda 1.5 milyardan fazla insanı ağırlayan CoinMarketCap bir özelliği ile dikkatleri çekiyor. Binance tarafından desteklenen site dünyanın en değerli siteleri arasında yer alıyor. Bu bağlamda devasa bir trafiğe sahip. Şirketin web sayfasının dünyada 670. sırada bulunması bunun bir göstergesi.  2013 yılından beri yayın hayatında olan site sunmuş olduğu verilerle de önemli bir boşluğu dolduruyor. Bu bağlamda kripto paralarla ilgili olarak bütün bilgileri okuyucuya sunan sitenin faydasının büyük olduğu aşikar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu