Binance, 5 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı: Listeleme Var!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, yakın zamanda kritik duyurular yaptı. Borsanın duyurularında iki işlem çiftinin listelenmesi ve birkaç delist işlemi yer aldı. İşte detaylar…

Binance Futures, SOL desteğini sonlandırıyor

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, vadeli işlem platformu ve spot işlem çiftleriyle ilgili birkaç önemli duyuru yaptı. Binance Futures, 6 Temmuz 2023 saat 06:30’dan (UTC) itibaren Çoklu Varlık Modunda bir marjin varlık olarak SOL desteğini sonlandıracak. Açıklamalara göre bu karar, Çoklu Varlık Modunda SOL için transfer limitinin sıfıra ayarlandığı 20 Mart 2023 tarihinde yapılan güncellemenin ardından alındı.

Binance Futures, kullanıcılara sorunsuz bir geçiş sağlamak amacıyla USDⓈ-M Futures hesaplarındaki tüm SOL varlıklarını 6 Temmuz 2023 saat 09:30’dan itibaren dört saat içinde otomatik olarak USDT’ye dönüştürecektir. Dönüştürme işlemi, 6 Temmuz 2023 tarihinde 08:30 ile 09:30 arasında gerçekleşen ortalama SOLUSDT Fiyat Endeksine göre yapılacaktır. Dönüştürülen USDT varlıkları kullanıcıların USDⓈ-M Vadeli İşlem hesaplarında kalacaktır. Ancak, dönüşüm sürecine katılmamayı tercih eden kullanıcıların SOL varlıklarını 6 Temmuz 2023 saat 09:30’dan önce USDⓈ-M Futures hesaplarından transfer etmeleri tavsiye edilir.

Eş zamanlı olarak Binance Futures, 7 Temmuz 2023 saat 09:30’dan itibaren BETH’in Çoklu Varlık Moduna bir marjin varlığı olarak dahil edileceğini duyurdu. BETH marjin varlıkları için maksimum transfer limitleri, kullanıcıların VIP seviyelerine göre değişiklik gösterecektir.. BETH için marjin bakiyesi, BETHUSDT fiyat endeksi kullanılarak gerçek zamanlı olarak hesaplanacaktır.

Uyarı Yapıldı Bu 2 Altcoin Büyük Düzeltme Görebilir!

MAV, Convert’e eklendi

Diğer yandan Binance, MAV’ın Binance Convert’e eklendiğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Kullanıcılar artık MAV ile BTC, USDT ve Binance Convert tarafından desteklenen diğer tokenlar arasında sıfır ücret karşılığında alım satım yapabilecek. Bu yeni gelişme, MAV token ile işlem yapmak isteyen yatırımcılar için daha fazla erişilebilirlik ve kolaylık sağlıyor.

İki yeni işlem çifti, artık borsada

Bunun yanı sıra Binance, iki yeni alım satım çiftinin piyasaya sürülmesiyle spot alım satım çiftlerini genişletiyor: BCH/TUSD ve CFX/TUSD. Bu çiftler için alım satım 30 Haziran 2023 tarihinde saat 11:00’de  başlayacaktır. İşlem başlangıç saatinden sonraki 48 saat içinde Binance Spot Grid, BCH/TUSD ve CFX/TUSD işlem çiftleri için etkinleştirilecek ve kullanıcıların grid alım satım stratejilerini kullanmasına olanak tanıyacak. Özellikle, kullanıcılar bir sonraki duyuruya kadar bu alım satım çiftlerinde sıfır maker ücretinden yararlanacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu