Başarılı Analist, Bu Altcoin İçin Yüzde 500 Artış Bekliyor!

Popüler analistlerden olan Ben Armstrong, yakın zamanda altcoin Litecoin’e (LTC) dikkat çekti. Özellikle, kripto para alanında Bitboy olarak tanınan Armstrong’un ekibi, LTC’de 500-540 dolarlık bir fiyat belirliyor. İşte detaylar…

Analist, popüler altcoin LTC için yükseliş bekliyor

Ben Armstrong ve piyasa analistleri, yaklaşan boğa piyasasında Litecoin (LTC) için fiyat tahminlerinde bulundu. Bitboy Crypto ekibi, piyasa değeri ve arz analizine dayanarak Litecoin’in (LTC) yaklaşan boğa piyasasında 500 ila 540 dolara yükselebileceğini öngörüyor.  Bitboy Youtube kanalında bir ekip üyesi olan Ajwritescrypto, Litecoin’den bahseden isim oldu. Litecoin’in meme coinleri ve kaldıraçlı ticareti keşfeden yeni kripto meraklıları tarafından tercih edilmese de, uzun süredir yatırımcıların dikkatini çektiğini iddia etti.

Litecoin’in şu anki 91 dolarlık fiyatı ve toplam 84 milyon token’dan 72,9 milyonluk dolaşımdaki arzı göz önüne alındığında Ajwritescrypto, bir hesaplama yaptı. Kasım 2025’e kadar yaklaşık 76,4 milyon Litecoin’in dolaşımda olacağını tahmin etti. Analist, Litecoin’in gelecekteki fiyatını tahmin etmek için basit bir “fiyat=piyasa değeri/dolaşımdaki arz” denklemini kullandı. Ardından iki senaryo sundu. İlk senaryoda 48,28 milyar dolarlık bir piyasa değeri öngörülmekte. Bunun sonucunda 631 dolarlık bir Litecoin ortaya çıkıyor. Bu da, mevcut fiyattan yüzde 588’lik bir artışa işaret ediyor.

Fiyat grafiklerini analiz eden Ajwritescrypto, ikinci senaryoda Litecoin için 517 dolarlık seviyeyi önerdi. Bu da LTC için 39,5 milyar dolarlık bir piyasa değeri gerektiriyor. Bu ikinci tahmin, Litecoin’in mevcut değerinden yüzde 464’lük bir artışı temsil ediyor. Ajwritescrypto, Litecoin’in yeni zirvelere ulaşma olasılığını kabul etti. Diğer yandan, coinin zaman içinde kademeli olarak ivme kaybettiğini de vurguladı. LTC’nin diğer tokenler gibi gündem olmadığını belirtti.

Litecoin (LTC): Önümüzdeki 8 Hafta İçinde Neler Olabilir?

Litecoin rekor kırabilecek mi?

Nihayetinde Bitboy kripto ekibi, Litecoin’in bir sonraki boğa koşusu sırasında önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini aşabileceğine dair iyimserliğini dile getirdi. LTC’nin zirve değeri için bir tahmin olarak 500 ila 540 dolar arasında fiyat aralığı belirledi. Bu, ortalama olarak yüzde 490’lık bir artışa işaret ediyor.  Bitboy ve ekibinin bir coin hakkında ilk kez detaylı bir tahminde bulunması dikkat çekici.

Geçtiğimiz hafta, Altcoinhaberi.com olarak da bildirdiğimiz üzere, kripto analisti Cardano’nun (ADA) gelecekteki fiyatı için üç senaryo öngördüğünü açıklamıştı. Bir yatırımcının ADA milyoneri olmak için kaç Cardano tokenına sahip olması gerektiğini belirtmişti. Bundan önce Armstrong, kripto yatırımcılarının gelecekte milyoner olmaları için 150.000 XRP’ye sahip olmaları gerektiğini savundu. Bu, XRP fiyat tahminini gelecekte 6,7 dolar olarak belirledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu