Analistler ‘Mükemmel Fırsat’ Dedikleri 8 Altcoin Duyurdu! – Altcoinhaberi.com

Kripto analisti Michaël van de Poppe, Avalanche (AVAX), Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK) dahil olmak üzere bir avuç altcoin için yükselişin devam edeceğini tahmin ediyor. Kripto analisti Chryzano Ariston ise Mart 2023’te mükemmel yatırım fırsatları sununa 3 altcoin paylaşıyor.

Bu altcoin projelerini rallileri devam edecek

Michaël Van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın son gerilemesine rağmen trendinin hala yüksek olduğuna inandığını söylüyor. Bu bağlamda analist, “Zor grafik, seviyeler arasında, trend hala yukarı. 18 dolardan büyük sıçrama ve devam etmeyi düşünüyor. 18-19 dolar arasında ilgilenecek, 25 dolar veya üzerini hedefliyor,” açıklamasını yapıyor.

Kaynak: Michaël Van de Poppe/Twitter

Sırada Blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon var. Van de Poppe’ye göre, MATIC’in bir sonraki yükselişten önce 1,25 dolara olası bir düşüşünü mümkün. Bununla birlikte, MATIC’in yakın direnişi için toplanmaya devam edebileceğini de söylüyor. Ayrıca analist, şu yorumu yapıyor:

Hafif bir düzeltme gerçekleşti, 1,65 dolar civarındaki bir sonraki dirence doğru devam. 1,25-1,35 dolara doğru bir düşüş olursa, rallinin devamı için alım yapacağımızı varsayıyorum. Trend basit.

Kaynak: Michaël Van de Poppe/Twitter

Analistin radarındaki bir diğer altcoin, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink. Van de Poppe, LINK’in şu anda ‘hayatın fırsatını’ sunduğunu söylüyor. Bu doğrultuda analist, “Hafif bir çıkış, 7,80 dolar civarında bir yeniden test alırsak, 15-20 dolara doğru devam etmeden önce 8,50-9,00 dolar civarında uzun bir dirençten memnun olurum,” diyor.

Altcoin
Kaynak: Michaël Van de Poppe/Twitter

Analist ayrıca, yükseliş trendine devam etmeden önce biraz daha düzelteceğine inandığı akıllı sözleşme protokolü Fantom’a (FTM) bakıyor. Bu altcoin için ise şunları not ediyor:

0,42 dolara doğru önemli bir düzeltme yaptı. Oradan % 40’lık büyük bir sıçrama. Potansiyel bir giriş olarak 0,48 dolarlık bir duruma bakıldığında, şimdiden 0,52 dolara ulaşmış olabilir. Yukarı doğru devam olası görünüyor.

Altcoin
Kaynak: Michaël Van de Poppe/Twitter

Analistin listesindeki son altcoin, merkezi olmayan borsa GMX’in yerel tokeni GMX. Van de Poppe, GMX’in trendi devam etmeden önce muhtemelen bir geri çekilme nedeniyle olduğunu düşünüyor. Analist, GMX için ek olarak şunları söylüyor:

İki faiz seviyesi: 72 dolar ve 67,50 dolar. Oraya varırsak, trend değişene kadar düşüşü satın almaya devam edebiliriz. O zaman bir sonraki hedef 100 dolar olabilir.

Kaynak: Michaël Van de Poppe/Twitter

Mart yatırım hedefleri: GRT, AGIX ve ROSE

Kripto analisti Chryzano Ariston, Mart 2023’te mükemmel yatırım fırsatları yaratmak için üç büyük AI tokenini belirledi. Analiste göre, Graph (GRT), SingularityNET (AGIX) ve Oasis Network (ROSE), traderler için karlı yatırım fırsatları sağlayabilir.

The Graph (GRT)

Altcoinhaberi.com‘dan takip ettiğiniz üzere GRT, en büyük AI ve ‘Big Data’ tokenleri arasında liderlik unvanı kazandı. GRT şirketi, şu temel ilke olmadan Graph ekosisteminin bugün olduğu yerde olmayacağına inanıyor: Dünyanın açık verilerine erişim, silolara ayrılmış bir ayrıcalık değil, bir kamu malı olmalıdır.

Altcoin
GRT 7 günlük grafik / Kaynak: CoinMarketCap

Ayrıca yukarıdaki grafikte de görüldüğü gibi GRT son bir haftadır yeşil bölgede işlem görüyor. Altcoin, yükselişi sırasında haftanın ikinci gününde maksimum 0,1855 dolara ulaştı. Maksimum fiyatına ulaştıktan sonra GRT düşmeye başladı ve üçüncü gün fiyatlar 0,1816 dolardan 0,1635 dolara geriledi. Ardından GRT, beşinci günün başına kadar 0,16 dolar ve 0,18 dolar aralığında konsolide oldu. Ayın beşinci günü, GRT boğaları fiyatı yükseltti ve beşinci günün tamamı boyunca token 0,17-0,18 dolar aralığında dalgalandı. Ancak haftanın altıncı gününde fiyat düştü ve ardından konsolide oldu.

SingularityNET (AGIX)

Dikkatimizi SingularityNET’e kaydırırken, bu ağ, resmi web sitesine göre ‘merkezi olmayan, demokratik, kapsayıcı ve faydalı bir Yapay Genel Zeka (AGI) oluşturma misyonuyla kuruldu. Üstelik, ağındaki güncellemeler söz konusu olduğunda, AGIX teknolojinin nabzını tutuyor. Bilişsel sinerji ilkelerine dayanan eksiksiz, ölçeklenebilir ve açık kaynaklı bir genel yapay zeka sistemi oluşturmak için tasarlanmış bir proje olan OpenCog Hyperon, iki alfa bileşenini piyasaya sürecek. Yani, MeTTa (Meta Type Talk) AGI dil yorumlayıcısı ve Distributed Atomspace (DAS) bilgi deposu.

Altcoin

AGIX bir roller coaster yolculuğuna çıktı. Haftanın ilk iki gününde iki tepe kaydetti ve ardından alçalırken konsolide oldu. Ancak kripto para, yedinci günün son saatlerinde katlanarak yükselme ivmesini buldu. Altcoin, son yedi gün içinde maksimum fiyatı olan 0,4861 dolara ve en düşük fiyatı 0,3811 dolara ulaştı.

Oasis Network (ROSE)

Oasis Network,Web3 için bir gizlilik katmanı sağlıyor. Zümrüt, Şifre, Safir vb. gizlilik katmanlarından bazıları. Ocak 2023, ağda yapılan yükseltmeler ve geliştirmelerle dolu geçti. Haftanın ilk gününe sadece birkaç saat kala ROSE, 0,069 dolarlık açılış piyasa fiyatından 0,083 dolara yükseldi. Hızlı bir düşüşün ardından ROSE, haftanın ikinci gününde yeniden maksimum fiyatı olan 0,085 dolara çıktı. Yükselişin ardından, token üçüncü günün erken saatlerinde düştü. Üçüncü günkü düşüşünden bu yana, ROSE yedinci günün sonuna kadar 0.072-0.079 dolarda konsolide oluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu