Analist Litecoin (LTC) Fiyat Kestiriminde Bulundu: Düşüş mü Var Yükseliş mi?

Analist “The Signalyst” tarafından yapılan Litecoin fiyat iddiası, kripto para ünitesinin üst kanalın altına düştükten sonra 190 dolara yükselmeye devam edeceğini yahut 100 dolara gerileyeceğini gösteriyor.

Analiste nazaran, kripto para ünitesi yükselişe geçebilmesi ismine evvel 170 dolar düzeyine ulaşmalı. Bilindiği üzere kripto para ünitesi, BTC fiyat düzeltmesini takip ederek 150 dolar düzeyinin de altına geriledi.

Litecoin fiyatı, Bitcoin BTC bir fiyat düzeltmesini gözlemlediği ve 37.500 dolar düzeyinden 35.500 dolara düştüğü için 19 Ocak’ta grafikte azalan bir üçgen oluşturdu. Altcoin piyasası, LTC’nin 152 dolar düzeyinin altına düştüğü düşüş trendi sırasında önder kripto para ünitesini takip etti. Litecoin fiyatı, yazının yazıldığı sırada 143 dolardan süreç görüyordu.

Analiste nazaran teknik tahliller, satın alma durumunun lehine görünüyor, 15’i bir alış sinyalini, dokuzu nötr bölgede ve dördü satış göstergesinde. 11 osilatörden sekizi nötr bölgede dururken, biri alış sinyalinde ve ikisi satış sinyali altında. 17 hareketli ortalamadan 14’ü güçlü bir alış göstergesi ile alış sinyali altında, biri nötr ve ikisi satış göstergesinin altında.

Düşüş İhtimali Var

Bollinger bantlarının orta çizgisi, 152 dolar düzeyinin yakınında aşağı hakikat kırıldı, bu, kripto para ünitesi için bir sonraki maksadın, BTC fiyatı dayanağı 35.000 dolar düzeyinde tutmadığı sürece 125 dolar düzeyinde olabileceği manasına geliyor. Bollinger bantları, fiyat oynaklığındaki artışla birlikte 1 günlük vakit dilimindeki genişlemede bir artış olduğunu gösteriyor.

Litecoin fiyat iddiası: LTC/USD’den Ne Beklenebilir?

Tradingview analisti The Signalyst, kripto para ünitesinin yakında 170 dolar işaretini test edeceği üst yanlışsız bir sıçrama göreceğine inanıyor. Litecoin fiyat iddiası, LTC fiyatının yükselen bir kanal içinde hareket ettiğini ve fiyatın yükselmeye devam edeceğini yahut düşüş için kanalın altında kırılacağını gösteriyor.

Kripto para ünitesi 170.46 dolarlık dirençte reddedilirse, fiyat, 100 dolarlık dayanakla kripto para ünitesini 104 dolara yanlışsız yönlendirecek bir fiyat dönüşüyle ​​kanalın altına düşecek. Geri dönüşün devreye girmesi için, LTC’nin aşağıya yanlışsız diğer bir salınım oluşturması gerekiyor. Bu durumda analist, fiyatın 100 dolar düzeyine yakın bir satın alma bölgesine düşmesini bekliyor.

Ayrıca LTC/USD çifti için fiyatın 170 dolarlık direnci aşıp kanalın zirvesine yanlışsız yükselebileceği bir yükseliş devam senaryosu da var. Devam etmesi durumunda, fiyatın uzun vadeli 190 dolar düzeyine gerçek kayması bekleniyor. Analist, fiyatın sabit direncin üzerine çıkması durumunda, yatırımcıların yeşil bölgenin yakınında 170 dolar düzeyinin üzerinde alım kurulumları aramaları gerektiğini öne sürüyor.

Başa dön tuşu