Altcoin Sahiplerinin Dikkatine! Token Unlock Geliyor

Kripto para piyasasında bir haftaya daha veda ediyoruz. Önümüzdeki hafta birçok altcoin için bir alarm niteliği taşıyan gelişmeler var. Çünkü ufukta token kilidi açılışları görünüyor. Sizi bilgilendirmek amacıyla, yeni hafta için beklenen token kilidi açılışlarının bir listesini derledik.

İşte bu haftaki altcoin unlock etkinlikleri

Bu hafta yani 3-9 Temmuz arasında 15 altcoin için unlock, bir diğer ifadeyle token kilidini açma etkinlikleri var. Kripto para birimlerine baktığımızda Sui (SUI) bu hafta 23.39 milyon dolarlık bir kilit açacak. Altcoin SUI’nin piyasa değeri yaklaşık 357 milyon dolar. Buna göre token unlock piyasa değerinin yaklaşık %6,55’ine karşılık geliyor. Tokemak (TOKE) ise 4,07 milyon dolarlık kilit açacak. Buna göre piyasa değerinin %37.90’ına karşılık geliyor. Tokemak’ın piyasa değeri yaklaşık 11 milyon dolar.  SUI ve Tokemak token unlock tarihleri 3 Temmuz.

Near (NEAR)  yaklaşık 11.3 milyon dolarlık kilit açacak. Piyasa değeri 1.34 milyar dolar olan NEAR’ın açacağı token kilidinin piyasa değerine oranı %1 bile değil. Bir diğer altcoin Mines of Dalarnia (DAR). 1.76 milyon dolarlık kilit açacak. Bu rakam piyasa değerinin %5’ine karşılık geliyor. Ayrıca altcoin dYdX (DYDX) 13.63 milyon dolarlık kilidi açacak. 356 milyon dolarlık piyasa değeri ile kıyaslandığında açılan kilit yaklaşık %4’e karşılık geliyor. Bu üç kripto para biriminin token kilidini açma tarihleri 4 Temmuz.

Diğer kripto para birimleri

5 Temmuz tarihinde altcoin Frutti Dino (FDT) ve Galxe (GAL) token kilidini açacak. Frutti Dino (FDT) 1.35 milyon dolarlık token kilidini açacak. Diğer taraftan Galxe (GAL) token ise 1.39 milyon dolarlık token kilidi açacak. 6 Temmuz’da Talken (TALK) kilidi açacak.  Tokenin piyasa değeri 21.77 milyon dolar. 1.33 milyon dolarlık tokenin kilidi açılacak. Diğer taraftan 7 Temmuz’da 3 altcoin kilit açacak. Bunlar Alien Worlds (TLM), Bloktopia (BLOK) ve Myria (MYRIA) şeklinde. Alien Worlds (TLM) 2.62 milyon dolarlık kilit açacak. Altcoin Bloktopia (BLOK) 6.51 milyon dolarlık kilit açacak. Myria (MYRIA) ise 1.14 milyon dolarlık kilit açacak.

8 Temmuz tarihinde de 3 altcoin için unlock etkinliği var. Bunlar Vela Exchange (DXP), Kapital DAO (KAP) ve Hypercycle (HYPC) şeklinde. Diğer taraftan altcoin Vela Exchange (DXP) 2 milyon dolarlık kilit açacak. Kapital DAO (KAP) 1.21 milyon dolarlık kilit açacak. Diğer taraftan Hypercycle (HYPC) ise 5.62 milyon dolarlık kilit açacak. Altcoinhaberi.com olarak baktığımızda ise son olarak 9 Temmuz’da altcoin STEPN (GMT) token kilidini açacak. Açılacak token kilidinin değeri ise yaklaşık 20 milyon dolar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu