Altcoin Kurumsal Yatırımcıların Gözdesi Oldu

Kurumsal yatırımcılar için altcoin seçimi oldukça önemli. Zira önemli ölçüde kar beklentisi içine girerler. Bu nedenle her kripto para birimine yatırım yapmazlar. Bir kripto para birimine yatırım yaptıkları zaman ise bu hamle dikkat çeker. Zira alanda bu hamleler ses getirir. Diğer taraftan çoğu yatırımcı da kurumsal yatımcıları takip eder. Ona göre kendi hamlesine karar verir. Şimdi yeni bir gelişme var. Buna göre kurumsal yatırımcılar bir altcoin için hücuma geçmiş durumdalar. Ayrıntılara bir bakalım.

Bitcoin Satan Kurumsal Para, Bu 5 Coinden Aldı!

Altcoin için kurumsal yatırımcılar saldırıya geçti

Popüler kripto para platformu Lookonchain bugün önemli bir gelişmeyi kripto para topluluğu ile paylaştı. Buna göre kurumsal yatırımcılar arasında altcoin Curve DAO (CRV) tokenlerinin satın alınmasını içeren kayda değer bir eğilim tespit etti. Lookonchain, yeni oluşturulan dört adresin yakın zamanda altcoin CRV satın aldığını belirtiyor. Ayrıca bunun da altcoin’e potansiyel kurumsal katılımı gösterdiğini bildirdi. Bu cüzdanlar geçtiğimiz hafta boyunca Binance’ten 8,12 milyon dolara eşdeğer toplam 10,2 milyon CRV çekti.

Buna göre bu durum altcoin CRV’ye kurumsal ilgiyi açıkça gösteriyor. Diğer taraftan Lookonchain’in bulguları CRV piyasasında kurumsal yatırımcıların varlığına da işaret ediyor. Yeni oluşturulan ve yalnızca altcoin CRV tutan bu dört cüzdanın ortaya çıkmasının özel bir anlamı var. Bu durumlar kurumsal oyuncuların önemli ilgisine işaret ediyor. Bu artan ilgi, CRV için olumlu bir görünüm anlamına geliyor.

altcoin

CRV fiyat performansı

2023’ün başından bu yana, altcoin CRV’nin fiyatı Bitcoin’in rallisiyle birlikte yukarı yönlü bir yörüngede seyrediyor. Ocak 2023’te başlangıçta 0,51 dolar değerinde olan CRV, %150’lik kayda değer bir artış yaşayarak 1,30 dolarlık zirveye ulaştı. Şu an itibariyle 0,794 dolardan işlem görüyor. Altcoin Curve DAO fiyatı bir haftada yaklaşık %1,11 ve bir ayda %18,17 arttı. Ayrıca, Curve DAO fiyatı son altı ayda yaklaşık %18,42 ve bugüne kadar %51,05 artarak 2023’te CRV kriptonun bugüne kadarki başarılı performansını vurguladı.

Teknik göstergeler CRV fiyatının düştüğünü gösteriyor. Göreceli güç endeksi, Curve DAO için düşüş trendi momentumunu sergiliyor. RSI 56’daydı ve aşırı satım bölgesine doğru tarafsızlığa doğru ilerliyor. Altcoinhaberi.com olarak baktığımızda MACD, yükselen kama modeli içinde altcoin CRV’nin konsolidasyon aşamasını sergiliyor. MACD çizgisi sinyal çizgisinin üzerinde kalmaya çalışıyor. Altcoin Curve DAO yatırımcılarının günlük zaman dilimi grafiği üzerinde herhangi bir yön değişikliği beklemeleri gerekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu