55 FinTech Uzmanından İnanılmaz Shiba Inu Tahmini!

Shiba Inu tahminleri gelmeye devam ediyor. Bir grup fintech uzmanına göre SHIB, değerinin beş kata kadar artmasını sağlayacak bir ralli söz konusu. Haberin ayrıntılarına bakalım.

Shiba Inu artacak mı?

Shiba Inu (SHIB), 2021 yılındaki etkileyici yükseliş yaşadı. Sonrasında 2022 yılı boyunca olumsuz bir on iki ay geçirdi. Fiyattaki gerileme asıl olarak geçen sene kripto paralardaki gerileme ile bağlantılı. Ancak, bu sıkıntılı gerçekliğin ortasında, 55 FinTech uzmanından oluşan bir panel, SHIB’nin önümüzdeki iki yıl içinde %520 oranında artacağını öngörüyor.

SHIB, DOGE Gibi Meme Coinlere Yatırım Yapılır mı?

Önde gelen bir FinTech platformu olan Finder, finans sektöründeki 55 endüstri uzmanının görüşlerini bir araya getirdi. Bu anketin konusu, Shiba Inu (SHIB)’in öngörülebilir gelecekteki performansına ilişkin tahminlerini almaktı. Bazı uzmanların farklı görüşleri var. Ancak panel SHIB’nin 2025 yılına kadar 0,00004930 dolara yükseleceği konusunda hemfikirdi.

Mevcut değer

Mevcut değeri olan 0,00000792 dolardan 0,00004930 dolara yükselmesi için Shiba Inu’nun %522’lik bir ralli yapması gerekiyor. Varlık, 0,000015 dolar fiyat noktasını geri kazanarak bu fiyat hedefine ulaşma şansına sahip olacak. Bu bölgenin geri kazanılması ve desteğe dönüştürülmesi Shiba Inu’ya yardımcı olacaktır. Panelistlerden biri olan ve önde gelen broker FxPro’nun kıdemli analistlerinden Alexander Kuptsikevich’in SHIB’de daha fazla yükseliş beklemesi dikkat çekiyor. Kuptsikevich’e göre, Shiba Inu’nun 2025 yılına kadar 0,0001 dolara gelmesi söz konusu. Bu, varlığın mevcut fiyatından %1,162’lik bir artış anlamına gelecektir. Kuptsikevich, Shiba Inu SHIB’in 2021’deki gibi artmasını beklemiyor. Ancak finans uzmanı uzun vadede potansiyelinden emin olmaya devam ediyor. Ona göre, Shiba Inu “kripto piyasasının gelecekteki dalgalarına binecek. Önemli sıçralamalar yapacak.”

Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: İşte 4 Büyük SHIB Gelişmesi!

Finder, Shibarium’un Shiba Inu’nun fiyatı üzerindeki potansiyel etkisine ilişkin olarak panelistlere anket uyguladı. Sınırlı bilgi göz önüne alındığında, panelistlerin %50’si emin olmadıklarını açıkladı. Ancak, %25’i Shibarium’un SHIB’nin fiyat hareketini destekleyeceğine inanıyor. Ayrıca %22’si hiçbir etkisi olmayacağını düşünüyor. Diğer taraftan, %3’ü ise olumsuz bir etkisi olacağını düşünüyor.  

Fiyat ne durumda

Shiba Inu ekosistemi için Layer-2 ağı olan Shibarium, SHIB topluluğu içinde en çok beklenen projelerden biri. Piyasa gözlemcileri, Shibarium’un Shiba Inu için faydayı ve benimsenmeyi artırmasını umuyor. Ayrıca fiyat hareketini desteklemesini bekliyor. Shibarium ayrıca, temel ücretlerin %70’ini yakacak. Bu durum piyasadaki SHIB miktarının azalmasını sağlayacak.

1 Günde Milyarlarca Shiba Inu Taşındı! Nedeni Ne?

Bu arada, Shiba Inu şu anda bugün %0,13 düşüşle 0,00000792 dolardan el değiştiriyor. Şubat ayında 0,00001575 dolara yükselmesinden bu yana SHIB, art arda üç ay düşüş kaydetti. Varlık 1 Haziran’dan bu yana %7,68 değer kaybetti. Altcoinhaberi.com olarak baktığımızda buna rağmen, yatırımcılar SHIB için umutlarını koruyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu