4 Altcoin Temmuz’da Yüksek Büyüme Potansiyeline Sahip

Popüler YouTube kanalı Cryptobusy’nin sunucusu kripto analisti Tom 4 altcoin için önemli açıklamalar yaptı. Tom, Temmuz 2023 için umut verici büyüme potansiyeline sahip dört altcoin belirledi. Internet Computer Token (ICP), Conflux (CFX), Cardano (ADA) ve Polygon (MATIC) Tom’un önerdiği kripto paralar. Ayrıntılara bakalım.

Altcoin Internet Computer Token (ICP): Merkezi olmayan web hizmetlerinin gücünü ortaya çıkarmak

Tom’a göre, Internet Computer token (ICP) Temmuz ayında kârlı getiriler için önemli bir potansiyel sunuyor. Bu kripto para birimi, kullanıcıların merkezi olmayan web tabanlı hizmetler oluşturmasını sağlıyor. Buna göre blockchain tasarımında İnternet 2.0 olarak devrim yaratıyor.

altcoin

Tom, altcoin ICP’nin gelecekteki büyümesi için bir katalizör olarak ICP’yi çevreleyen gelişmelerin altını çiziyor. Diğer taraftan mevcut değer düşüklüğünün yatırımcılar için zorlayıcı bir fırsat sunduğunu öne sürüyor.

Conflux (CFX): Merkezi olmayan uygulamaları hibrit blockchain ile güçlendirmek

Tom, Conflux’u yerel bölge zorluklarını benzersiz bir şekilde ele alan Çin menşeli bir halka açık Layer 1 blockchain olarak tanımlıyor. Buna göre E-ticarette merkezi olmayan uygulamaları güçlendirmek ve Web3 altyapısını desteklemek üzere konumlandırılan Conflux, benzerleri arasında öne çıkıyor.

altcoin

Tom, Hong Kong ve çevresindeki bölgelerdeki kripto dostu gelişmelerle beslenen Conflux’un önemli ölçüde benimsenmesini bekliyor. Ayrıca bu gelişmeler onu Temmuz ayında izlenecek umut verici bir altcoin haline getiriyor.

Cardano (ADA): Uzun vadeli sağlam bir blockchain projesi

Cardano’nun uzun vadeli potansiyelinin farkında olan Tom farklı bir görüş ortaya koyuyor. Piyasa koşullarından etkilenen son aksiliklere rağmen Cardano’yu sağlam bir blockchain projesi olarak görüyor.

MATIC, XRP, ADA ve SOL İçin Patlayıcı Tahminler! Ne Geliyor?

Cardano’nun dayanıklılığının ve günlük cüzdanlardaki artıştan etkilenen gecikmeli boğa sinyallerinin, onu önümüzdeki haftalarda yakından izlemeye değer bir coin haline getirdiğini vurguluyor. Tom’un analizi önemli. Altcoin Cardano’yu zaman içinde kalıcı olacak ve olumlu getiriler sağlayacak bir proje olarak konumlandırıyor.

Altcoin Polygon (MATIC): Potansiyel toparlanma ve uzun vadeli vaat

Tom, Polygon için potansiyel bir toparlanma öngörüyor. Ayrıca son zamanlardaki en düşük seviyesinden %40’lık bir sıçrama yapabileceğinin sinyalini veriyor. Uzun vadeli bakış açısını yineleyen Tom, altcoin Polygon’u zamanın testine dayanacak bir proje olarak görüyor. Diğer taraftan yatırımcılara sabırlı olmalarını tavsiye ediyor. Ayrıca ufuktaki önemli büyüme potansiyeli ile Polygon, umut verici beklentilere sahip bir altcoin’i temsil ediyor.

altcoin

Altcoinhaberi.com olarak baktığımızda kripto analisti Tom’un görüşleri, Temmuz 2023’te yüksek büyüme potansiyeline sahip dört altcoine ışık tutuyor. ICP, CFX, ADA ve MATIC için tavsiyeleri, benzersiz özelliklerini ve beklenen piyasa performanslarını vurguluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu